Sayfa 148/682 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon
Arama sonucu : 5453 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: AVTUR - Avrasya Petrol ve Turizm

1. Bunları yapanlar Allahından bulsunlar haram zıkkım olsun onlara yemeği nasip etmesin

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Sana noluyo anlamadım ki sen bu topicte babanın hayrınamı dolaşıyosun beni düşündüğün için sağol ya ama Allaha şükür ben düşük maliyetteyim ve satmadım niye satayım bir iki gün neyse beklerim bu hisseyede girdiysem riski göze almışımdır senin tavsiyenede ihtiyacım yok

3.  Alıntı Originally Posted by sertan060606 Yazıyı Oku
    Piskolojik harp var 1 tl etmeyen senedi 8 tl çıkartıp algı olsuturup istedigi fiyatan veriyor onun adı galip kitler adama anlamasssınız ytd degil asla
    Kardeş goodyer bedelsizinden hisse düşmeye başlayıp orada insanlar zarar etmeye başladığında da oraya dadanıp zarar edenlerle habire dalga geçip duruyordun sen bu forumlarda zarar eden senetleri takip ederek oralarda yüzlerce hissedar aracılığıyla kendine kötü laf ettirerek zevk mi alıyorsun. Burada bir kişinin bile sana sövdüğünü var saysan bile nasıl rahat ediyorsun.Kısacası birçok topikte bunu yapıyorsun ve çok kalitesizsin. Ayrıca bende şuan bu hisse yok.Canımın yandığı bir durumda yok ama kalitesizliğine dikkat çekmek istedim.

4.  Alıntı Originally Posted by sertan060606 Yazıyı Oku
    Ky yakaladı samsununluyu özellikle ona kitlemeden tahtayı bırakmıyacak sanırım )
    Biyerlerine kına yak

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

5.  Alıntı Originally Posted by desenat Yazıyı Oku
    Bu hafta bürüte girer yüzde 90

D6603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Kağıdını brüte alırsan ky kaybeder.Galip'in kendini brüt takasa alsalar daha iyi olur.,Galip önce cazip hale getiriyor peşinden sürüklüyor sonra milletin ensesine biniyor,kimse görmüyor,ne garip değilmi.

6.  Alıntı Originally Posted by ragazzo Yazıyı Oku
    İnş açığa satış yapmışlardır birisi toplarsa cok ciddi bir yerlerinde patlar...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Satan metro yalnız onu hatırlatırım.

7. Galip herzaman aşırı yükseltip aşırı çakar özellikle kendi kağıtlarında... Bunun kağıdına girersen yerlerde sürünürken gireceksin

D6603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by emek Yazıyı Oku
    kardeş goodyer bedelsizinden hisse düşmeye başlayıp orada insanlar zarar etmeye başladığında da oraya dadanıp zarar edenlerle habire dalga geçip duruyordun sen bu forumlarda zarar eden senetleri takip ederek oralarda yüzlerce hissedar aracılığıyla kendine kötü laf ettirerek zevk mi alıyorsun. Burada bir kişinin bile sana sövdüğünü var saysan bile nasıl rahat ediyorsun.kısacası birçok topikte bunu yapıyorsun ve çok kalitesizsin. Ayrıca bende şuan bu hisse yok.canımın yandığı bir durumda yok ama kalitesizliğine dikkat çekmek istedim.
    emek denen zavallı adam bir kere goodyear bölünmeden önce 106 tl den bölüncek diyen benim hesaplıyanda benim sen nerden türedin sen spegin elemanımsın haaa millet 4000 tl olacak derken biz orada ne olacagını anllattık ne oldu gazlayanlar elindeki senetleri sattı gitti bir kere galip avgoy 8 tlden 0.40 kuruş yapan adam mepet 13 tlden 1.50 avtru 4.20 den 1tl yapmışttı daha önce tanımıyorsan oynama aha kitler sanada gecer ))

Sayfa 148/682 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •