Sayfa 658/682 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668 ... SonSon
Arama sonucu : 5453 madde; 5,257 - 5,264 arası.

Konu: AVTUR - Avrasya Petrol ve Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by hceylan Yazıyı Oku
    yanan otobüsler metro turizmin kendi otobüsleriymiş. Hani derler ya' Allahın sopası yok ' diye. Galip bu mesajı alır mı ? ister alır ister almaz, kendi bilir
    benim bildigim galipcim zarar etmez yapmistir sigortasini...olan yazık vatandasa oldu...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    metroda bir operasyon niyeti varsa illaki grup kagidinada etkisi olur...malum otobuscu galipcim emme basma subap sistemi...
    uzun sessizlikten sonra dikkat çekmek istiyorsa en kapasiteli kağıdıyla bunu yapması gerekir. tepeden basarken diğer kağıtlarına sıra gelebilir diye düz mantık sallıyorum

3.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    benim bildigim galipcim zarar etmez yapmistir sigortasini...olan yazık vatandasa oldu...
    mesele sigorta meselesi değil, böyle yangınlar sürerse kim biner otobüsüne...galip yanacaksa hepimiz yanalım, razıyız )

4. aynen malum en kapasiteli kagıt 300milyon lotluk holding amirali...lakin nominal alti cok alip sattigimdan elim varmiyor metroya bir turlu bakma bundanda bilanco kivilcimi bekliyom diye kisa vade takiliyom 80krs alti atlasa donerim ilerde...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5.  Alıntı Originally Posted by hceylan Yazıyı Oku
    mesele sigorta meselesi değil, böyle yangınlar sürerse kim biner otobüsüne...galip yanacaksa hepimiz yanalım, razıyız )
    pek rakibi yok yerel firmalar disinda kamil koc var rakip...otobis isi biliyon organizasyon isi...elinden almak isteyen baska bir guc cikarsa zaten devre disi kalip batumda gazinoyla devam eder...otobus isi biraz gizemli bilen bilir ;)

6.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    aynen malum en kapasiteli kagıt 300milyon lotluk holding amirali...lakin nominal alti cok alip sattigimdan elim varmiyor metroya bir turlu bakma bundanda bilanco kivilcimi bekliyom diye kisa vade takiliyom 80krs alti atlasa donerim ilerde...
    haklısın, 1.20- 1.21 fiyattan eskiler almaz, yeniler kağıt giderken alır. galibin işi kolaylaşır böylece... ama metroda bir hareket öncesi son kez geri basarak korkutması lazım. bakalım ne olacak...

7. iyi hafta sonları iyi bakın kendinize.

Sayfa 658/682 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •