Sayfa 620/682 İlkİlk ... 120520570610618619620621622630670 ... SonSon
Arama sonucu : 5453 madde; 4,953 - 4,960 arası.

Konu: AVTUR - Avrasya Petrol ve Turizm

1. Galip kimseye yedirmez, iki ay sonra yine gelir yazarım 1,60 larda olur yine.

2. Yarında yaz buraya tamam mı

3. Üç aylık fena değil artık 16 milyon lotu satabiliriz der gibi

4.  Alıntı Originally Posted by SESA Yazıyı Oku
    Üç aylık fena değil artık 16 milyon lotu satabiliriz der gibi
    16 milyon kote oldu mu? Mkk'ya başvurmuştu galip. Metroda 16 milyon lot var o o mu acaba?

5.  Alıntı Originally Posted by trader5858 Yazıyı Oku
    Galip kimseye yedirmez, iki ay sonra yine gelir yazarım 1,60 larda olur yine.
     Alıntı Originally Posted by Serkkan0751 Yazıyı Oku
    Yarında yaz buraya tamam mı
    iki aya gelir bakarım dedim, batmisya avtur, vay be, geçmiş olsun herkese...

6. Bu tip hisselerin devri bitti borsada artik, güvenli limana yineliyor insanlar artik geçte olsa, heleki ne is yaptığı belli olmayan iki sandalye bir masa şirketler bitti, zaten çoğunda da patronlar erken davranıp ölü fiyata dediğimiz fiyatlara satıp önce onlar kaçtılar kendi hisselerinden. Reis deyip cuma günleri cuma mesajı atan , profillerinde reisin resmini kullanan bu patronlar ilk çelmeyi seçimlerden önce ekonomide attılar reise. Ama güya caktirmiyorlar bunuda, hepsi hissesini sattı çoktan dolara cevirdiler, ky kaldı birtek hissede.yazık kimlere kaldı memleket.

7.  Alıntı Originally Posted by trader5858 Yazıyı Oku
    iki aya gelir bakarım dedim, batmisya avtur, vay be, geçmiş olsun herkese...
    Gunleri haftalari aylari karistirir olmussun durumun vahim yarinda bi yerlerlerde basklarini karistirma ha

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by TeKSEN Yazıyı Oku
    Gunleri haftalari aylari karistirir olmussun durumun vahim yarinda bi yerlerlerde basklarini karistirma ha

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    galibe güvenen sizle re acırım, umarım siyirmazsiniz, seni hoş karşılıyorum, alakaya maydonuz cevabın la. Cunki galip zedesin.

Sayfa 620/682 İlkİlk ... 120520570610618619620621622630670 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •