Sayfa 5/33 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
Arama sonucu : 260 madde; 33 - 40 arası.

Konu: ALTIN.S1 - Darphane Altın Sertifikası

1.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    bugun altıns1 11,15 gıbı seyrederken karanlık odada 11,45 e kadar sıyırdılar .11.45 tende ıslemler olmus fikri olan varmı?
    Hocam ben burada işlem yapmıyorum. Size bol kazançlar.
    Bu vesileyle bu sayfadakiler başta olmak üzere tüm forumdakilere yeni yılda önce sağlık ve huzur sonra bol kazançlı günler diliyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by ibrahim Yazıyı Oku
    Hocam ben burada işlem yapmıyorum. Size bol kazançlar.
    Bu vesileyle bu sayfadakiler başta olmak üzere tüm forumdakilere yeni yılda önce sağlık ve huzur sonra bol kazançlı günler diliyorum.
    sizede huzrulu bol kazançlı bir yıl dilerim
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

3.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    bugun altıns1 11,15 gıbı seyrederken karanlık odada 11,45 e kadar sıyırdılar .11.45 tende ıslemler olmus fikri olan varmı?
    Lakiye sor hocam.
    Tahtakalenin tozunu yutmuş,,
    Gelince yazacakmı bakalım,
    buna çok sert alış geldi,
    Neden geldi ???
    tahmin yok

4.  Alıntı Originally Posted by Maacit Yazıyı Oku
    Lakiye sor hocam.
    Tahtakalenin tozunu yutmuş,,
    Gelince yazacakmı bakalım,
    buna çok sert alış geldi,
    Neden geldi ???
    tahmin yok
    viopta yazdık çzdik biraz 6 milyon lot tebden aktıf alış gırılmıs...66 milyon tlılık yuvarlak hesap...su anda alan kiş 1.8 milyon zararda 11,15 fiyatına göre??? ilginç vesselam..tabıı dıger kademelerde ne kadar aldı bılmıyorum..belkı daha az zarar olabilir..ama çok mantıklı bır alıs degıl..ons fıyatı bellı?
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

ziraat yatırımdan piyasa yapıcısı mı olur ? olursa böyle olur

6.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    ziraat yatırımdan piyasa yapıcısı mı olur ? olursa böyle olur
    Cok enteresan bir hareket. Ons altın 1850 cıvarı veya dolar kuru 19.25 olursa bir dumen var derim

7. zgold da açık makas var ama bununki kadar değil

8. Ben bu enstrümanı çok beğeniyorum ve epeyce taşıyorum.

Bugünkü hareket benim gibi malda olanlara arbitaj fırsatı verebilir eğer gün içi gerçekleşirse

Bu nedenle gün içi böyle hareket beklemem açıkçası.

Bu hareketin de muhtemel bir tombul parmak hatası olduğunu düşünüyorum, muhtemelen sıfır fazlası filan oldu, ayrıca normal vatandaş olarak 1m TL değerinde alım yapınca ek alım emirlerim gelmiyordu günlük, bu nedenle alımımı birden fazla günde yapabildim. Tek kalemde bu kadar çizen ya kurumun hatası oldu ya da farklı izinlere sahip bir kurumdan değişik işler oldu. Her türlü ben makasın fiziki teslimatı özendirmemek için hep artı gideceğini düşünüyorum, ama bu şekilde % bilmemkaç artı makas olursa yatırımcı soğur.

Ayrıca düşerken de tersine negatif makas oluşabilir.

Piyasa yapıcı atıyorum +10 pips sabit makası hep korumalı bana göre. Yetmezse de ek mal verin.

Borsacı olarak benim arayıp arayıp bulamadığım enstrümandı. Hisse satıyorsum eline TL geliyor dövüz alsan ayrı dert altın alsan ayrı bankaya çeksen ayrı

TL de kalsan apayrı

Borsacı için mükemmel bir parayı saklama aracı olduğunu düşünüyorum naçizane. Özellikle kısa vadede kur şoku riskin yok ons sert hareket etmediği sürece büyük bi riskin yok. Hisse senedi al sat uğraşan tüm arkadaşlara tavsiye ederim.

Herkese bol kazançlar dilerim.

Sayfa 5/33 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •