Sayfa 12/238 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 1899 madde; 89 - 96 arası.

Konu: GBPUSD (Cable)

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Selam

Yeğenim hastaydı.. Gözleri enfeksiyon kapmış, mahvoldum iyilesene kadar.

Şimdi iyi çok şükür

Tesekkurler..
    Geçmiş olsun

Gözün enfeksiyon kapması gözün mikrop kapmasıyla aynı şey mi? Aynı şeyse yaşadım onu ben - biliyorum ne kadar kötü olduğunu.

Her yaşadığım sağlık sorununda şunu söyledim. "Meğer <sakatlanan uzvun adı> ne önemliymiş. Onsuz yaşamak istemiyorum."

Ben Tanklardan ürktünüz sanmıştım. Bir haftadır Tank oynamıyorum. Ama her gece istisnasız 600-700 KM yük taşıyorum Avrupa'da

DEMO İşlemlerdir - Kale Almayınız

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    Gbpusd ve Dow ve eurusd.. Yılbaşından sonra sert düşüş bekliyorum ben.. Pozisyonlarim da o yonde
    Burada söylemeden gizli pozisyon açtınız?

Allah affetsin ...

Bir tane daha yukarı hamle olmalı diye bekliyorum ben hep. Sonra satış olur, eyvallah. Ama "sert" düşüş....bilmem ki

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    Btc de ben 7000 leri bekliyorum.. Daha yazdan bir arkadaşa söylemiştim o sıra 36 bindi.. Ama sonra tabi 60 binler..Düşen hersey yükselir.. Yükselen hersey düşer..
    O kadar düşer mi hakikaten?

BTC 'nin resmen bağlı olduğu, çok düştüğünde veya çok çıktığında müdahale yetkisi olan resmi bir kurum var mı?

Eğer böyleyse ömrü billah bulaşmam ben BTC 'ye.

Şu an 16795 'lerde...

Ben BTC 'deki ilk patlamanın "treni kaçırmayalım" şeklinde alım yapan bilinçsiz yatırımcının eseri olarak görüyorum. Bundan sonra, paritenin yavaş yavaş oturaklı bir hale geleceğini, o 60 Binli zirvelere yakın zamanda bir daha gidilmeyeceğini düşünüyorum.

Ha, yarın öbür gün, BTC bir resmi kuruma bağlanırsa, "güvenilirlik katsayısı" artarsa, ve bir nevi ciddi yatırımcı için de "yatırım enstrümanı" haline gelirse, o ilk güven patlamasında yine ciddi yükselişler yaşanabilir.

Hepsi tahmin...

Gerçeğe dönecek olursak:

Aylık da Haftalık Grafik de satış yönünde, teyit gelmeden alım yapmak mantıksız.

Selamlar

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    Son olarak Usdjpy.. 130 ları gördü bu hafta inanamadim. Almamak için zor tuttum kendimi.. 126 ya kadar dusus ihtimali var. Ama bu 146 gorecek izlemedeyim.. 126 görürse giricem..
    USDJPY 'de satış trendi bariz ki.... Gerçi baktığınız zaman dilimine göre değişir işler.

Ben işlem yapıyor olsam (W1 Grafik) 138,860 üstüne çıkmadıkça alım yapmam. hatta şu anda bile satış yapıp SL: 138,860 olarak koyardım.

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    Dow ve gbpusd.. Tekniği en guzel
    isleyen iki enstruman bence..

Mağdur etmeden..
    Bu konuda da Forumda bir başlık keşfettim. Ben burada yeniyim baya, her gün dolaşıyorum rastgele sayfalarda.

Sayfada "Temel Analiz + Teknik Analiz" şeklinde hibrit bir analiz tarzı var. Hisse falan ilgimi çekmiyor olsa da okuması zevkli

Dur linkini de bulup koyayım, bi dk:

https://www.hisse.net/topluluk/showt...46#post6247446

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    Bu güzel İstanbul havasına özel bir sarki..
    2000 'lerin ritmine bnziyo. Maks 2010.

Yeni şarkılar böyle değil artık. Ben önceleri çok severdim yabancı müzikleri. Artık yabancı müzik kanalını açmıyorum bile sinirden. Hep aynı müzik, hep Nicki Minaja benzeyen kadınlar (o trend tutmuş diye sonuna kadar sömürmek istiyolar heralde), ve konu hep erotizm. Kabak tadı verdi...

2010 'lara kadar öyle değildi, benim telefondaki MP3 listem çoğunlukla 2010 öncesine ait. Bir de eski şarkıları cover yapan yeni nesil Türk sanatçılar.

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    Ağlamaklı bir İstanbul günü.. Tam sinemalık. Ve ben Avatarı izleyeceğim bugün nihayet.. Siz izlediniz mi Selim bey?
    Fragmanlar heyecanlandırmadı beni... eğer kötüyse, bu yeni kötü izlenimlerle 1 'incisinin yarattığı güzel hatıraları mahvetmek istemem.

5-10 kişi çok güzel olduğunu falan söylerse ancak cesaret edebilirim.

Cümlenin noktasını koymadan fikrim değişti Şimdi bakacam hafta içine boş yer var mı diye

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    Bunu da paylaşmadan edemicem:

Tupac ve Bergen Düet:

Sayfa 12/238 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Yer İmleri