Sayfa 13/238 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 1899 madde; 97 - 104 arası.

Konu: GBPUSD (Cable)

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
     Alıntı Originally Posted by selym Yazıyı Oku
    USDJPY 'de satış trendi bariz ki.... Gerçi baktığınız zaman dilimine göre değişir işler.

Ben işlem yapıyor olsam (W1 Grafik) 138,860 üstüne çıkmadıkça alım yapmam. hatta şu anda bile satış yapıp SL: 138,860 olarak koyardım.
    Haftalık grafikte risk edilen miktar fazla olduğu için PUSU Stratejisi daha mantıklı olabilir.

Resimde Mavi Bölge: Kırılması durumunda W1 grafikte trend yönü değişecek (bence)
    Resimde Kırmızı Bölge: PUSU Bölgesi - O bölgede pusuya yatıp fiyatın oraya çekilmesini beklemek ve alt zaman dilimlerinde işleme girmek çok daha mantıklı az risk açısından.

DEMO İşlemlerdir - Kale Almayınız

Geçmiş olsun

Gözün enfeksiyon kapması gözün mikrop kapmasıyla aynı şey mi? Aynı şeyse yaşadım onu ben - biliyorum ne kadar kötü olduğunu.

Her yaşadığım sağlık sorununda şunu söyledim. "Meğer <sakatlanan uzvun adı> ne önemliymiş. Onsuz yaşamak istemiyorum."

Ben Tanklardan ürktünüz sanmıştım. Bir haftadır Tank oynamıyorum. Ama her gece istisnasız 600-700 KM yük taşıyorum Avrupa'da

Selim bey cok teşekkür ederim

Vücutta zaten mikrop oluyormuş hep, bağışıklık sistemi düştüğü zamanlarda bu mikroplar enfeksiyon hastalıklarına neden oluyormuş. Bizimkisi de grip oldu ardından göz enfeksiyonu. Gözleri şişti vallahi kör olacak diye korktum. Allaha sukur iyi simdi. Size de çok geçmiş olsun. Sağlık insanın en buyük hazinesi

Sizin şu tır şöförlüğünüze çok güldüm ya. Alemsiniz vallahi

Çok degisik bir yaşam tarzınız var, seviyorum bu tarzinizi

Şarkıyı yolda radyoda dinledim. Hoşuma gitti ve spontane paylaştım.

Sizin şarkılar da güzel. Her şarkı güzel ya

Burada söylemeden gizli pozisyon açtınız?

Allah affetsin ...

Bir tane daha yukarı hamle olmalı diye bekliyorum ben hep. Sonra satış olur, eyvallah. Ama "sert" düşüş....bilmem ki
    Kendi sayfamda paylaştım ben.. Geriye dönük okursanız görürsünüz..

Arada tradeler yapıyorum ama her trademi paylaşırsam abarti olur gereksiz.. Mesela geçen hafta Dow da çok işlem yaptım. Ama buraya yazmadım. Ve başlangıcını yazmadığım şeyin sonucunu da yazmıyorum haliyle.

Elimde gbpusd ve eurusd shortlar var.. Duracak hedeflere kadar ekleme yapmadan bekliyorum.

Usdjpy icin pusu musu demişsiniz huylandim
    126 beklicem long için.

Ana trend düşüş nasıl olur ki. Aylık grafikten baksanız sanki tobo var ve hedefi 170 ler.

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Usdjpy icin pusu musu demişsiniz huylandim
    126 beklicem long için.

Ana trend düşüş nasıl olur ki. Aylık grafikten baksanız sanki tobo var ve hedefi 170 ler.
    Ayilar olarak kendimizden cok eminiz, pusuda siper kazdık, mangal yaptik, oyalaniyoruz şimdilik...

Boğalar birden saldırırsa cok fena yakalanı riz 🙂

Ben aylik grafige bakmadim hic...

Büyük zaman dilimi olarak haftalık grafiği
    Küçük zaman dilimi olarak ise günlük grafiğe baktım

O yüzden şu anda o paritede işlem yapıyor olsaydım hala satış yapıyor olurdum

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    Film nasıldı????

Şimdi gelelim filme

Mutlaka gidin. Konusu ilk film ile birebir aynı. Yeni birseyler katmamışlar.. Ama kiyaslama yapmadan izleyin.. Görsel bir şölen var.. Buna odaklanın. Denizi seviyorsanız suyun içindeki sahneler muhteşem.. Ben çok seviyorum yazin sudan hic cikmam.. Mest oldum izlerken

Savaş oyunlarını seviyorsunuz siz bu da savaş filmi.. Hoşunuza gidecek..

Ayrıca sinema başlı başına harika bir olay.. Kendinize bir güzellik yapın derim

Filmin devamı gelecek belli ki..

Sayfa 13/238 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •