Sayfa 1/3 123 SonSon
Arama sonucu : 21 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Golbasi yatirima uygun bolgeler

1. Golbasi yatirima uygun bolgeler

Golbasi ilcesini gelecekte cok farkli bir konumda olacagini dusundugum icin fiyat getiri ve alim gucu olarak baktigimda cok cezbedici buluyorum.
    Bunun icin golbasi icerisinde yatirim yapilabilecek bolgeler hakkind bilgisi gorgusu olan arkadaslar bu baslik altinda paylasirsa yatirim dusunen kucuk yatirimci kardeslerimize bir fikir vermis olunabilir.
    Simdiden tesekkurler

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Önce Gölbaşının nereleri Özel Çevre Koruma Bölgesi(ÖÇK) bunu açıklayın bu önemli ÖÇK nedeniyle imarda emsal büyük oranda 0.20 ve 0.15 villa imarlı yüksek emsalli imar alması çok zor. Ayrıca Belediye Başkanı imarda emsal artışı için çok da başarılı olamıyor. En azından 4 veya 5 katlı binalara izin alınmalı bu nedenle Gölbaşı ilçesinin ilçe merkezine yakın yerleri çok ağır büyüme gösteriyor.
    Birde Yaylabağ projesi var büyük bir proje tıkandı kaldı. Bence Gölbaşının güneydoğu bölgesinin önünüde kapatmıştır. Şehrin hemen yanı başı üniversite yerleşkelerinin arkası ve hatta göle 2 km. mesafeli alanlar bile ÖÇK alanı bu durumda çok atak konuyu ekip çalışması ile detaylı anlatacak bir teknik ekibe ve ısrarla takip edecek bir belediye başkanına ihtiyaç var. Yoksa Ankaraya 20 km. mesafede yer alan Gölbaşı merkez böyle debelenir kalır. 40 km. hatta 50 km. uzaklıkta olan yerler ise büyür gider.Temelli-Sincan-Kazan-Akyurt gibi.

3. Simdi yatirimin, yatirimci nezdindeki durumu onemli.
    1-para kazanmak mi(2-4 yillik)
    2-imari beklemek mi
    3-imari bekleyip ev sahibi olmak mi

Bu durumlardan hedef hangisi ona karar verilmeli sonrasinda yatirima gecilmeli.
    Ben sahsen imardan ziyade dogrudan para kazancini hedefliyorum. Bunun icinde golbasi velihimmetli bolgesi proje yakin kisimlari, projenin hizlanmasiyla deger kazanir diye dusunuyorum.
    Yoksa tuluntas hallacli vs. dururken diger yerlerin firlayip gitmesini beklemek mantik disidir.

4.  Alıntı Originally Posted by bykara Yazıyı Oku
    Simdi yatirimin, yatirimci nezdindeki durumu onemli.
    1-para kazanmak mi(2-4 yillik)
    2-imari beklemek mi
    3-imari bekleyip ev sahibi olmak mi

Bu durumlardan hedef hangisi ona karar verilmeli sonrasinda yatirima gecilmeli.
    Ben sahsen imardan ziyade dogrudan para kazancini hedefliyorum. Bunun icinde golbasi velihimmetli bolgesi proje yakin kisimlari, projenin hizlanmasiyla deger kazanir diye dusunuyorum.
    Yoksa tuluntas hallacli vs. dururken diger yerlerin firlayip gitmesini beklemek mantik disidir.

Sayın bykara Gölbaşı ile ilgili yorumunuz velihimmetli-tulumtaş-halaçlı, başka gölbaşının gelişecek veya gelecekte cazip olacak bölgesi yok öyle mi. Anlaşılan o ki siz velihimmetli-tulumtaş-halaçlı da arsa-tarla satan emlakcısınız.

5. Ilk konu acilis mesajimi okursan senin dedigin konuyu gorursun.
    Amac bolge hakkinda bilgi sahibi olan kisilerin gelecek vaat eden bolgeler hakkindaki bilgilerinin paylasilmasi.
    Ayrica emlakci da degilim. Bir sey pazarlamaya da calismiyorum.
    Saygilar Gerçek1

6. Beyler ankarada imar komisyonunda görevli kişilerin akrabaları üst düzey bürokratlarla önceden alıp satarak bölgeleri değerinden yukarıda satarak manipülasyon yapiyor. Ankarada dikkat edin derim . Bana teklif geldi geri çekildim. Ama o kişiler deli para kazaniyor. Bagajlarda çanta demiyorum çuvalla para nakli yapılıyor. Bülent arıncin melih gökçeke parsel parsel sattiniz dediği olay yani.

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Arkadaşlar güneykent projesinde ada 116344 parsel 28 arsam var çok katlı gelecekmi şimdiden teşekkür ederim proje ne aşamada

8. Oğulbey

Arkadaşlar konya yolu Oğulbey mevkiisinde yatırım beklenti ve değer durumuyla alakalı bilgisi olanlar var mı? Muhtemel gelişim ve proje bilgisi nedir (sanayi imarı geçen bölgeler ve konya istikamette sağ tarafta kalan tarım arazileri için)

Olası yorum ve bilgileriniz için şimdiden teşekkürler

Sayfa 1/3 123 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •