Sayfa 7/16 İlkİlk ... 56789 ... SonSon
Arama sonucu : 127 madde; 49 - 56 arası.

Konu: En İyi/Uygun Aracı Kurum/Banka Tavsiyeleri

1. Merhaba arkadaşlar. Osmanlı Menkule geçmeyi düşünüyorum son durumda performansı durumu nasıl. Başka önereceğiniz var mı ?

2.  Alıntı Originally Posted by LostParadise Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar. Osmanlı Menkule geçmeyi düşünüyorum son durumda performansı durumu nasıl. Başka önereceğiniz var mı ?
    OMD yani osmanlı maalesef burada yazdığımdan bu yana neredeyse 3000 tane hesap açılışı olmuş nereden biliyorsunuz derseniz açanlar söylüyor.ANCAK artık tavsiye etmiyorum nedenini yukarıda belirttim sözleşmenize bir MADDE ekliyor madde aynen şunu söylüyor "kovarsam yasalar karşısında ben haklıyım İsterse seni kovar elindekini Sattırmaz" kısacası 3 kağıt kurumları sütununa ekliyoruz artık OMD yi.Yeni gözdemiz ALAN menkul,pnbinde 2 ye düşürtürsünüz komisyonu aylık 100bin i geçin yeterli hacimde.
    aylık milyon sınırını aşarsanız ONBİNDE 1 verir..ALB ile aynı ALB de son zamanda atak yaptı ancak belli ALGORİTMİK emir türlerini halen ücretsiz sunmuyor örnek KOŞULLU emir ..

kısacası OMD de hesabınız var diyelim ve omd ye birileri HABER uçurdu benim 1 tl iken 5 tl yaptığım hisseyi Sattırma adamlar sizi kovuyor.mantığınız ALIYOR mu? SPK hiç birşey yapamıyor çünkü sorumlu sizsiniz ANCAK bölge idare mahkemesinde kurumun İŞlemlerini durdurma kararı aldırabilirsiniz o da avukatınız güvenilirse çünkü avukat sizden çok para ister çünkü birileri AVukatınızın hayatına KASt eder.

3.  Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    OMD yani osmanlı maalesef burada yazdığımdan bu yana neredeyse 3000 tane hesap açılışı olmuş nereden biliyorsunuz derseniz açanlar söylüyor.ANCAK artık tavsiye etmiyorum nedenini yukarıda belirttim sözleşmenize bir MADDE ekliyor madde aynen şunu söylüyor "kovarsam yasalar karşısında ben haklıyım İsterse seni kovar elindekini Sattırmaz" kısacası 3 kağıt kurumları sütununa ekliyoruz artık OMD yi.Yeni gözdemiz ALAN menkul,pnbinde 2 ye düşürtürsünüz komisyonu aylık 100bin i geçin yeterli hacimde.
    aylık milyon sınırını aşarsanız ONBİNDE 1 verir..ALB ile aynı ALB de son zamanda atak yaptı ancak belli ALGORİTMİK emir türlerini halen ücretsiz sunmuyor örnek KOŞULLU emir ..

kısacası OMD de hesabınız var diyelim ve omd ye birileri HABER uçurdu benim 1 tl iken 5 tl yaptığım hisseyi Sattırma adamlar sizi kovuyor.mantığınız ALIYOR mu? SPK hiç birşey yapamıyor çünkü sorumlu sizsiniz ANCAK bölge idare mahkemesinde kurumun İŞlemlerini durdurma kararı aldırabilirsiniz o da avukatınız güvenilirse çünkü avukat sizden çok para ister çünkü birileri AVukatınızın hayatına KASt eder.
    Hocam uyardığın için teşekkür ederim dikkate alacağım. Yalnız daha önceki mesajınızda alb yi inceledim alan menkulu inceledim sitelerinde işlem komisyon ücretlerine dair net bir açıklama sayfaya ulaşamadım. Bu kadar zor ise ulaşmak sıkıntı değil mi.

4. En iyisi İNTEGRAL düşük komisyon sade arayüz ve hız tek geçerim

Venus_V3_5580 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by LostParadise Yazıyı Oku
    Hocam uyardığın için teşekkür ederim dikkate alacağım. Yalnız daha önceki mesajınızda alb yi inceledim alan menkulu inceledim sitelerinde işlem komisyon ücretlerine dair net bir açıklama sayfaya ulaşamadım. Bu kadar zor ise ulaşmak sıkıntı değil mi.
    telefonla arayın bu Komisyonu verecekseniz GELİRİM deyin yoksa gelmem deyip tavır koyun emin olun gelmeniz için daha baştan onbinde 2 verirler.

6. A1 capitalde aynı olay a başlamış isteyen müşteriye detaylı emir seçenekleri veriyormuş
    haberi geldi
    komisyon zaten onbinde 2 ile hesap açıyorlar doğrudan.

ayrıca:
    http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=4804
    http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=4535
    http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=4281

anketlere katılırsanız bu kadar EMEĞE karşılık birde HAYIR duası ederseniz en hayırlısı olur.

7.  Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku

#####
    ALB bile sizden daha iyi en azından onbinde 2 yi dogrudan koşulsuz veriyor tamam belli ALGORİTMİK emir şartlı koşullu emir vs. imkanını size ücretli SATIYOR ama (aylık belli bir ücret istiyor) bana onbinde 1 veriyor.
    VAKIF yatırım ile ziraat atağa kalktı son zamanlarda onlarda komisyondan geçiriyor.
    ATA yatırıma da SARI kart gösteriyorum.
    Hocam bende alb ile çalışıyorum. Aylik ortalama 5 milyon gibi hacmim var. Ama onbinde 2 komisyon veriyorum. Onbinde 1 için aylık ne kadarlık işlem gerekiyor. Saygılar.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 7/16 İlkİlk ... 56789 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •