Sayfa 39/147 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon
Arama sonucu : 1170 madde; 305 - 312 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by kiliTTasi Yazıyı Oku
    Bu çıkan tedbir kararı icradan satışı da kapsar mı?

Sent from my iPhone using Tapatalk
    ben birşey çıkacağını düşünmüyorum. baba ölmüş bunlarda mirastan pay almak için dava açmışlar. zaten payların %45 almışız. %55 hissesi 11.ayda devir olacaktı. devam eden bir dava vardı. baba 22 aralıkta öldü zaten. tınaztepe patronu aptal değil. devam eden mahkeme için yer alsın. mahkeme kararı öncesi işi bitirmişler gibi geldi bana..farklı fikri olan varsa buyursun?

İzmir ve Şikago'da milyonlarca dolar yatırımları, AVM'leri bulunan ve 69 yaşında kalp krizi sonucu yaşamını yitiren ünlü işadamı Kasım Pırlant'ın vefatından sonra ortalık miras yüzünden karıştı. Kasım Pırlant'ın İzmir 25. Noterliği'nde 12 Haziran 2012'de yapılan vasiyetnameye göre tüm mal varlığını eski eşi Tülay Duygulu Pırlant'a bırakmasının ardından babalık davası açan ABD'li kardeşler Henry Kevin ve Candice Jackson da mirasın peşine düştü. DNA testine göre Kasım Pırlant yüzde 99.9 Jackson kardeşlerin biyolojik babaları çıktı. ABD'li kardeşler ilk iş olarak Tülay Pırlant'a vasiyetnamenin iptali için 2. Asliye Hukuk Mahkemesine dava açtı. Ayrıca Tülay Pırlant'ın mal kaçırmasını önlemek için mahkemeden şirket hisse devirleri ve şirkete ait taşırın ve taşınmaz tüm malların üçüncü kişilere devrini engellemek için tedbir talep edildi. Kasım Pırlant'ın ABD'li kardeşlerden miras kaçırmak amacıyla şirketlerinin hisselerini eski eşi Tülay pırlanta devretmesi nedeniyle mirastan mal kaçırma davası olarak da bilinen 'muris muvazaası nedeniyle iptal davası' da açıldı.

2. Bu haber iyi olmadı bence. Şirket bunu netleştirmeli bir an önce. Açıklama yapmalı aktüel durumu

3. Bu otel avm satışın iptal olacağına dair söylenti yaymış birileri millet korkup satıyor anlaşılan,
    bahse konu haberde karşı taraf ktz insaatın hisse paylarına tedbir konulduğu yazmakta,
    Ayrıca otel avm kompleksi icradan satış görmüş, velhasıl Tınaztepelik bir durum yok,
    satan satabilir kalan sağlarla yola devam.!
    2 Milyar Dolar

4. Borsada haber bir kez fiyatlanır.Haber dünün haberi aynı haber hergün fiyatlanmaz..

5. haberle ilgili yatırımcı ilişkilerini aradım. haberden bilgimiz var dediler. ama tarafımıza ulaşmış herhangi bir mahkeme kararı ya da olumsuz bir husus yok dediler. hukuk birimimiz gerekli takibi yapacaktır dedi. olumsuz bir durum olursa mutlaka kap üzerinden paylaşım yapacağız dedi. 450 milyon lirayı sordum ne için kullanılacak diye? avm ile alakası var mı diye. hayır dedi. likidite sağlamak, nakit akışını güçlendirmek için yapıldı dedi. bununla ilgili yakında bir kap haberimiz yayınlanacak dedi.

6. Şirket az önce bildirimde bulundu, bizi etkileyecek herhangi hukuki ya da olumsuz bir durum yok diyor.

7. KAP gelmiş, işte şirkette açıklama göndermiş, Tınaztepeyi ilgilendiren bir husus yoktur diye... Söylenti çıkaranlar karşısında şirket çok tez kap haberi göndererek yatırımcısına sahip çıktı, bravo, böyle şirkete yatırım yapılır.!

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1196425
    Bazı basın yayın organlarında K.T.Z. GAYRİMENKUL İNŞAAT SAN. TİC. A.Ş. ile ilgili çıkan haberlerle ilgili olarak şirketimiz taraf olmayıp, 3. şahıs olarak hukuken şirketimizi ilgilendiren veya olumsuz etkileyebilecek bir durum söz konusu değildir.
    Kamuoyuna duyurulur.
    2 Milyar Dolar

8. Teşekkürler yönetime. Hemen yanıt verdikleri için

Sayfa 39/147 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •