Sayfa 127/134 İlkİlk ... 2777117125126127128129 ... SonSon
Arama sonucu : 1067 madde; 1,009 - 1,016 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by Birma Yazıyı Oku
    Size özelden yazarak anlattım tek lotum yok fakat döndürdükleri dolabı anlatmaya çalıştım sanırım görünüyor zaten bol kazançlar
    Bahsettiğiniz durum bistte tüm hisselerde var . Bugün uçup kaçan adelde de vardi , asuzuda vardi , Sasa da vardi,burceliktede vardi,yatasta da vardi.Aklına gelen her kağıtta ki olan durumlar. Hiç hissenin kalmadığını söylüyorsun. 2008 den beridir borsadayim. Abim ,,babam 90 dan beridir borsadalar. Bugüne kadar sattığım sattığımız bir hissenin grubuna girip düzenli ne yazı yazdım nede okudum. Hayırlı günler dilerimm

maliyetim 65.60... zararda olduğum tek senet... çok üzülüyorum...
    dua etsin rahmetli Cem Karacaya... '' Deniz üstü köpürür.. hey canım hey.. kayığada binsen götürür hey canım hey''
    Cem'in kayığında diye ses çıkarmıyoruz.. bana kalsa bunu alıp, TOKAT'ı gezdirir oradan da mal alırdım..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

3. Şirket sermaye arttırımına hazırlanıyor...

4. Bedelsiz hazırlıklarımı

5.  Alıntı Originally Posted by Altay Yazıyı Oku

Şirket sermaye arttırımına hazırlanıyor...
    Başvuru yapılmıştı zaten bunu bekliyorduk onay geldi.

6.  Alıntı Originally Posted by hafiz1864 Yazıyı Oku
    Bedelsiz hazırlıklarımı
    Temettü yerine veya temettü ile birlikte yapabilir. Bunu arz yapılırken belirtmişlerdi. Bakalım beklemeye devam.

7.  Alıntı Originally Posted by Miles Iron Yazıyı Oku
    Temettü yerine veya temettü ile birlikte yapabilir. Bunu arz yapılırken belirtmişlerdi. Bakalım beklemeye devam.

Yapmamalarını tercih ederim... daha erken bence, ancak yapılırsa da hayır diyemem!

Amerikanın Large Cap listesinde ilk 10 lar dolayınlarda olan
    UnitedHealth Group Incorporated gelsin bu türk sağlık şirketlerinin hepsini satın alsın daha hayırlı olur!

Son düzenleme : acemşah; 20-04-2024 saat: 21:04.
    2 Milyar Dolar

8. 1.2 usd den alinir . Herkese bol şans.

Sayfa 127/134 İlkİlk ... 2777117125126127128129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •