Sayfa 131/136 İlkİlk ... 3181121129130131132133 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Evet şimdi hatırladım... Patent demeniz beni yanıltı. bu marka sadece, Patent biraz daha farklı dediğim gibi açık kaynaklarda tınaztepe üni. Tübitak destekli kanser ilaç araştırmaları devam ediyor, tabi kanserin ilaçını bulan tüm dünyada zengin olur.. Amerikan borsasında bile eli lily adlı şirket bir ilaç buluşu yaptı diye uzaya çıktı..!

Bu tür şeyler kapta yayımlanmaz, şirketlerin doğal yaşamlarına dair gelişmelerdir.!
    Yalan yanlış konuşmaları bırakın artık. uzaya giden bi şirket yok ortada. insanları da manipüle ettiniz yedirdiniz zirvede malı. yazıklar olsun.

2.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Evet şimdi hatırladım... Patent demeniz beni yanıltı. bu marka sadece, Patent biraz daha farklı dediğim gibi açık kaynaklarda tınaztepe üni. Tübitak destekli kanser ilaç araştırmaları devam ediyor, tabi kanserin ilaçını bulan tüm dünyada zengin olur.. Amerikan borsasında bile eli lily adlı şirket bir ilaç buluşu yaptı diye uzaya çıktı..!

Bu tür şeyler kapta yayımlanmaz, şirketlerin doğal yaşamlarına dair gelişmelerdir.!
    Acemşah Hocam Bilgilendirme İçin teşekür ederim.

Bahsettiğiniz bu olsa gerek;

https://tinaztepe.edu.tr/galen/tr/ar...ri/ozturk-grup
    https://tinaztepe.edu.tr/tr/haber/ak...-proje-destegi

ÖZTÜRK LAB: REKOMBİNANT PROTEİNLER VE MONOKLONAL ANTİKORLAR

"Biyofarmasötik†olarak adlandırılan terapötikler sınıfı, rekombinant proteinleri, monoklonal antikorları, mRNA'ları, canlı hücreleri, aşıları ve rekombinant virüsleri içerir. Başlıca biyolojik ürünler, nadir fakat yıkıcı genetik bozuklukları olan nadir hastaları tedavi edenlerden bazı kanserler ve multipl skleroz için yüz binlerce hastayı ve hatta astım ve romatoid artrit gibi hastalıklar için milyonlarca hastayı tedavi edenlere kadar çeşitli hastalıkların tedavisi için onaylanan monoklonal antikorlar ve rekombinant proteinlerdir. Laboratuvarımız öncelikle kanser ve ateroskleroz gibi önemli hastalıkların tedavisi için tasarlanmış rekombinant proteinlerin, monoklonal antikorların ve mRNA'ların araştırılmasıyla ilgilenmektedir. Umut vaat eden hücre yüzeyi hedeflerini seçiyor ve hedefe yönelik tedaviler için ligandlar, çözünür reseptörler ve antikorlar gibi hedefleme araçları tasarlıyoruz.

Hibridomalarla monoklonal antikor üretimi, Hek293 ve CHO gibi memeli hücrelerinde sentetik genler aracılığı ile rekombinant protein üretimi, ayrıca kromatografi ile protein saflaştırması ve proteinlerin biyokimyasal karakterizasyonu gibi teknolojiler geliştirmekteyiz.

Antikorlar ve rekombinant proteinler tıp, eczacılık, veterinerlik, mikrobiyoloji, botanik ve tarım gibi yaşam bilimlerinin farklı alanlarında geniş bir uygulama alanı sunmaktadır. Rekombinant proteinlerdeki ve monoklonal antikorlardaki ihtiyaçlar için tüm yaşam bilimi araştırmacıları ve endüstriyel ortaklardan gelen işbirliklerini memnuniyetle karşılıyoruz.

Şu anda p53, p40, beta-katenin, Napsin A, Sitokeratin 5 ve PDL-1 gibi kanser belirteçleri için klinik patolojide teşhis amaçlı monoklonal antikorlar üretiyoruz. Ayrıca ateroskleroz plaklarını ortadan kaldırmak için makrofajları devreye sokan kimerik proteinler de üretiyoruz.

3.  Alıntı Originally Posted by BLACKSTONE Yazıyı Oku
    Acemşah Hocam Bilgilendirme İçin teşekür ederim.

Bahsettiğiniz bu olsa gerek;

https://tinaztepe.edu.tr/galen/tr/ar...ri/ozturk-grup
    https://tinaztepe.edu.tr/tr/haber/ak...-proje-destegi
    .
    Evet bunlardır.
    2 Milyar Dolar

4.  Alıntı Originally Posted by russell Yazıyı Oku
    Yalan yanlış konuşmaları bırakın artık. uzaya giden bi şirket yok ortada. insanları da manipüle ettiniz yedirdiniz zirvede malı. yazıklar olsun.
    Nihayet birileri operasyon çekildiğini anlıyor 🙏🙏

5.  Alıntı Originally Posted by Birma Yazıyı Oku
    Nihayet birileri operasyon çekildiğini anlıyor ����
    Şerefsizlerin birden fazla hesapları var aynı kişi kendi çalıp kendi oynuyor. öyle çete bu operasyon çocukları. neyse ki bu foruma giren kaliteli yatırımcılar belki bir nebze bu yorumlarımı görür ve bu haysiyetsizlerin ekmeğine yağ sürmez, bu şirkete'de yatırım yapmaz

6.  Alıntı Originally Posted by Birma Yazıyı Oku
    Nihayet birileri operasyon çekildiğini anlıyor 🙏🙏

Kendi adıma; daha 1 lot satmış değilim, bir operasyonda hissetmedim, Operasyon olsaydı fiyatı bir anda 300 e 500 çıkar sonra geri gelirdi. Veya içi boş bir şirket olsa belki anlarım ama tınaztepede yolum çok uzun. benzer şeyleri, böyle şuçlamaları bir çok hissede gördüm. 12 liradan aldığım adelde bile insanlar birçok suçlama yaptı bugün 750 lira ki daha 1 lot satmadım, 3000 olursa belki satarım. tınaztepede ise satma işlerini takribi 2 yıl sonra düşünmeye başlarız öncelikle bu türkiyenin en büyük özel hastane kompleksini bir tamamlasın.
    Şu an yaşadığımız şey mal satma yada çakma değil bence küçükleri yıldırıp mal toplamadır!

Bol kazançlar dilerim.!
    2 Milyar Dolar

7.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Kendi adıma; daha 1 lot satmış değilim, bir operasyonda hissetmedim, Operasyon olsaydı fiyatı bir anda 300 e 500 çıkar sonra geri gelirdi. Veya içi boş bir şirket olsa belki anlarım ama tınaztepede yolum çok uzun. benzer şeyleri, böyle şuçlamaları bir çok hissede gördüm. 12 liradan aldığım adelde bile insanlar birçok suçlama yaptı bugün 750 lira ki daha 1 lot satmadım, 3000 olursa belki satarım. tınaztepede ise satma işlerini takribi 2 yıl sonra düşünmeye başlarız öncelikle bu türkiyenin en büyük özel hastane kompleksini bir tamamlasın.
    Şu an yaşadığımız şey mal satma yada çakma değil bence küçükleri yıldırıp mal toplamadır!

Bol kazançlar dilerim.!
    bugün tavan deyip mal veriyosunuz, devamlı rüzgar yapıp destek deyip mal kustunuz. satmadım demekle olmuyor o işler. nasıl olsa yalancıya üflemiyorlar....

8. 75 lerde pazarlandı normalde bir masa dört sandalyeden oluşan bir şirkete kuruş verilmez yok bilanço 1.2 milyar gelecek yok 111 daire parası ilave olacak yok sermaye arttıracak pazarlamasıyla 75 lerden verildi. Sonra biz sattık siz satmadınız mı? 60 lardan geri alırız dediklerinden bu güne 60 oldu. Burada malın büyüğü kontrol eden bir ekip tarafından operasyonunun kralı yapıldı

Sayfa 131/136 İlkİlk ... 3181121129130131132133 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •