Sayfa 133/133 İlkİlk ... 3383123131132133
Arama sonucu : 1061 madde; 1,057 - 1,061 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,014
     Alıntı Originally Posted by özmen Yazıyı Oku
    Son bir senede 20 lerden 70 lere gelmiş bir hissenin bu hareketlerini kısa vadede normal karşılamak lazım. Ama uzun vadede sn Acamsahin hedeflerini mantıklı görüyorum. Yeni hastanemiz 2025 sonu devreye girecek, bekleyip görelim hayırlı kazançlar dilerim. Tşk.., Syg.
     Alıntı Originally Posted by Birma Yazıyı Oku
    Bir yılda hangisi o kadar gitmedi ki bu enflasyonda adamlar esas operasyon çekerek malı götürüyorlar 75 lerden ver 60 lardan geri koy kaç kat kazanıyorlar düşünün
    Hisse bir yılda 20'lerden 70'lere gitmiş diyoruz, arkadaş hangi hisse o kadar gitmedi diyor..

Maleesef bu yorumu yapan veya hisseye operasyon çektiler diyen arkadaşları ciddiye almak mümkün değil

Ya borsada çok yenisiniz, operasyon, operasyon hissesi, operasyon çocuğu görmemişsiniz, ya da sizler bir operasyon çabası içindesiniz.. Hiç hoş değil..

Ben hisseye bilanço sonrası en tepelerden giriş yaptım, sonuçta eğer ortada bir operasyon varsa onu da bana çekmişler, ben sizler kadar ağlayıp sağa sola sataşmıyorum.
    Uzun vadeli yatırımcıyım, 2025 sonu açılacak yeni sağlık kompleksimizin açılışında burada olmayı planlıyorum. Bu arada bilançolarımız takip edeceğim, iyi bilançolar gelmeye devam ederse de alımlarıma devam edebilirim.

Bu fiyat hareketleri borsanın doğasında var. Maalesef hisse senetleri hep çıkmıyor, bazen düşüyor. Bir senede 20lerden 70 lere gelmesi nasıl normal ise 70 lerden 60 lara gelmesi de o kadar normaldir.

Eğer hep çıksın, hiç düşmesin, benim zararda beklemeye tahammülüm yok diyorsanız sizler için uygun yatırım aracı borsa değil, sadece likit para piyasası fonlarıdır.

Teşekkürler, hissedeki uzun vadeli yatırımcı arkadaşlar bol kazançlar
    yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,014
     Alıntı Originally Posted by Efendi Yazıyı Oku
    Piyasa bu bilançonun nesini beğenmedi anlayabilmiş değilim.

Net kar 266 dan 822 ye çıkmış yüzde 209 artış, çiro yüzde 22 artmış,
    özkaynaklar yüzde74 artmış. Daha ne bekleniyordu ki beğenilmedi.

Oyun içinde oyun...
    Bence yılsonu bilançomuz gayet iyi geldi. Şirketin yatırımları, beklentiler güzel., bence piyasa bilançoyu kar realizasyonu amacıyla kullandı..
    yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by özmen Yazıyı Oku
    Bence yılsonu bilançomuz gayet iyi geldi. Şirketin yatırımları, beklentiler güzel., bence piyasa bilançoyu kar realizasyonu amacıyla kullandı..
    sn özmen bilmiyorum ne zamandır takip ediyorsunuz bu topiği..Burda sn acemşah geçen sene sonuna doğru kaç kere hedef fiyat verdi
    hatırlamıyorum önce yılsonunda şu kadar olacak dedi sonra şubat sonu bu kadar olacak dedi hepsi de kayıtta vardır insanlar etkilenip almış olabilirler ve eylül ekimden beri hedefler hiç tutmadı yanından dahi geçmedi ne yazık ki..kısa vadeyi bırak orta vade de de hayal kırıklığı .derseniz ki hedef 2025 sonu orasını da bilemem..ama rakam verirken dikkat etmek lazım saygılar
    Tokezlemeyen halim olmaz, tecrübe edinmeyen hakim olmaz. Hadis-i Şerif.

4. Ben bilanço öncesi ve sonrası yapılanı kendimce yorumladım. Müthiş bir hisse elbette bir yerlere gidecek sadece bu kadar hararetle savunmanızı haklı çıkma çabasını manidar buluyorum ilginç dediğim gibi 60 getirdiler umarım haklı çıkarsınız bol kazançlar.

5.  Alıntı Originally Posted by Birma Yazıyı Oku
    Ben bilanço öncesi ve sonrası yapılanı kendimce yorumladım. Müthiş bir hisse elbette bir yerlere gidecek sadece bu kadar hararetle savunmanızı haklı çıkma çabasını manidar buluyorum ilginç dediğim gibi 60 getirdiler umarım haklı çıkarsınız bol kazançlar.
    benim takip ettiğimden beri son 3 bilançodur aynı numara 75 civarı veriyorlar..açınız grafikleri inceleyiniz..
    Tokezlemeyen halim olmaz, tecrübe edinmeyen hakim olmaz. Hadis-i Şerif.

Sayfa 133/133 İlkİlk ... 3383123131132133

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •