Sayfa 141/141 İlkİlk ... 4191131139140141
Arama sonucu : 1124 madde; 1,121 - 1,124 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Hocam nereye gittin daha Tınaztepe Airlines'i görmeden???

Yazık olur üzülürüm sana!...
    hastane yerine pastane çaktın millete rabbim bedelini ödetsin...
    Mpark zirveden bile geri alım yapıyor.
    Tınaztepe adına şanına yakışmayan hareketler içerisinde 20 liraya düşmesini mi bekliyor geri alım için yoksa bu rakamlar gerçekten 5 sene sonrası mı? ucuzcu reis ne düşünüyorsun ??

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    996
    İşi gücü olmayan adamlar gelmiş buraya. Sağlıkta ki dönüşümü göremeyecek kadar vizyonsuzlar. Tepeden kitleme görmemişsiniz siz. Kendim çalıp kendim oynarım modunda beklemeye devam. Bu arada selam Sn. Acemşah.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    İşi gücü olmayan adamlar gelmiş buraya. Sağlıkta ki dönüşümü göremeyecek kadar vizyonsuzlar. Tepeden kitleme görmemişsiniz siz. Kendim çalıp kendim oynarım modunda beklemeye devam. Bu arada selam Sn. Acemşah.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    o vizyonu mpark ve lokman gösteriyor merak etme. tınaztepe pastanesi durumdan habersiz it köpeğin eline düşmüş. diğer zübükte sen misin ? muhtemelen aynı kişi birden fazla hesap top çevirmece. Pas atıyor birbirine ordan hikaye yazıyor... 5 iq sizi

4. Kör haliyle demekki dönüşümü görüyor ama operasyonu görmüyor. Birde kitlemenin kralını bildiğini söylüyor. Yavaş yavaş dökülüyorlar belki de maskeleri farklı kendileri aynı.

Sayfa 141/141 İlkİlk ... 4191131139140141

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •