Sayfa 142/142 İlkİlk ... 4292132140141142
Arama sonucu : 1135 madde; 1,129 - 1,135 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1. İzmir İnciraltı Sağlık Serbest Bölgesi'nde Tınaztepenin sağlık ekipmanları, cihazları ve malzemeleri alanında bir üretim planlaması olacak mıdır? bu konuda bilgisi olan var mı?
    2 Milyar Dolar

2. Egeende operasyon yapanlar cezalarını aldılar yasaklandılar. Vebal konusuna gelince kendine ve kimin müridiysen onlara soracaksın. Daha fazla polemiğe girmeyeceğim tablo orada.. bol kazançlar

3. Hayırlısı olsun!

KAP:
    Şirketimizin kayıtlı sermaye tavanının geçerlilik süresinin 2024-2028 yıllarını kapsayacak şekilde uzatılmasına, kayıtlı sermaye tavanının 2.000.000.000 TL'ye artırılmasına ve Esas Sözleşmede yer alan Geçici Madde 1'in çıkartılmasına ilişkin tadil tasarısı, T.C. Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdürlüğü'nün 03.05.2024 tarih ve E-50035491-431.02-00096438288 sayılı yazısı ile onaylanarak Şirketimize ulaşmıştır. Esas Sözleşme tadil tasarısı yapılacak ilk genel kurul toplantısında pay sahiplerinin onayına sunulacaktır.

Paydaşlarımıza inceleme kolaylığı sağlamak amacıyla ilgili belgelerin imzaya sunulan dijital kopyaları ekte ilan edilmiş olup, bu belgeler imzalı asılları ile birebir aynıdır.
    2 Milyar Dolar

4.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku

Hayırlısı olsun!

KAP:
    Şirketimizin kayıtlı sermaye tavanının geçerlilik süresinin 2024-2028 yıllarını kapsayacak şekilde uzatılmasına, kayıtlı sermaye tavanının 2.000.000.000 TL'ye artırılmasına ve Esas Sözleşmede yer alan Geçici Madde 1'in çıkartılmasına ilişkin tadil tasarısı, T.C. Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdürlüğü'nün 03.05.2024 tarih ve E-50035491-431.02-00096438288 sayılı yazısı ile onaylanarak Şirketimize ulaşmıştır. Esas Sözleşme tadil tasarısı yapılacak ilk genel kurul toplantısında pay sahiplerinin onayına sunulacaktır.

Paydaşlarımıza inceleme kolaylığı sağlamak amacıyla ilgili belgelerin imzaya sunulan dijital kopyaları ekte ilan edilmiş olup, bu belgeler imzalı asılları ile birebir aynıdır.
    sen bariz speksin kökünü kurutacam senin. pnsut hissesinde de benzer hareketleri sergiliyosun. bilanço öncesi verdin coşkuyu hisse takla oldu hala yediriyosun

5. tıkanıp kaldık burda oe

6. Hissenet maalesef küfür hakaret alay ve aşağılamaya izin verilen bir yer haline dönüşmüş
    Bu sebeple bir müddet yazılarıma ara veriyorum.
    Sağlıcakla kalın.!
    2 Milyar Dolar

7.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Hissenet maalesef küfür hakaret alay ve aşağılamaya izin verilen bir yer haline dönüşmüş
    Bu sebeple bir müddet yazılarıma ara veriyorum.
    Sağlıcakla kalın.!
    Sn.acemsah BirMAL yada birkaç MAL konuşuyor diye uzaklasmayin lütfen ortalığı it e köpeğe bırakmayın onlar coo biliyor olsa sizin arkanızdan gelmezler

Sayfa 142/142 İlkİlk ... 4292132140141142

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •