Sayfa 139/139 İlkİlk ... 3989129137138139
Arama sonucu : 1107 madde; 1,105 - 1,107 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1. para içeride kalsın daha iyi....yatırım yapsın büyüsün ...ben ona bakarım...

2. Sayın arkadaşlar Şirket şu an 30 milyon dolara OTEL AVM aldı ve Hastane sağlık kompleksine dönüştürüyor ve var olan hastanelerde ise sağlık tanı cihazları yenilenmesi modernizasyonları vs mevcut yaklaşık 50 milyon dolarlık yatırım bütünlüğü olduğunu tahmin ediyorum. Yatırım süreci devam ederken temettü vermesi bir gönül almadır. Gecen yılda yine azda olsa temettü vermişti.
    Yatırımlar sona erdiğinde dişe dokunur temettü vereceğini şirket kültürüne ilk yılından itibaren yerleştiren bir şirket.! Nice anlı şanlı yıllardır borsada olan bir çok şirkette temettü kültürü yok! Bugün 50 kuruş yarın 5 lira ...50 lira bu şekilde zaman içinde temettü ilerler! Tınaztepe sağlık holding Temettü yatırımcısı olmak isteyenlerin radarında olmalı ve temettülerle de belirli zaman sürecinde hisse satın alınmalı ki getiri eğrisi çok dik yukarı olsun!

Şirketin yatırımlarını finanse eden gayrimenkul işleri olduğu gibi esas faaliyetleri de önemli Sosyal Güvenlik Kurumu SGK, Bugünkü mükerrer resmi gazete yayımlanan kararı ile özel hastanelere %50 oranında zam yapmış, bu gelirlerimizin artmasına yol açacaktır.

Hayırlı uğurlu olsun!

Bol kazançlar dilerim!

https://www.resmigazete.gov.tr/fihri...-09&mukerrer=1
    2 Milyar Dolar

3. Bilanço, 100 üstü, temettü, f/k pd, bedelsiz olmadı şirketin 30 sene sonraki performansını verelim… bol kazançlar

Sayfa 139/139 İlkİlk ... 3989129137138139

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •