Sayfa 140/140 İlkİlk ... 4090130138139140
Arama sonucu : 1115 madde; 1,113 - 1,115 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Sayın arkadaşlar, sataşarak veya hakaret ederek hiç bir sonuç alamazsınız, hisse fiyatının 77den 60 lara düşmesi bende istemezdim
    İtirazınız buna ise eyvallah ancak isteğiniz şahsıma sataşarak hisse fiyatının olumsuz etkilenmesini istiyorsanız nafile çaba içinde olduğunuzu söylemekten başka bir şey gelmez elimden ancak size tavsiyem olumlu yazan bir beklentisi ve umudu olan insanlara hakaret aşağılama alay yerine şirketteki olumsuzlukları verileri ile ortaya koyarsanız bizimde göremediğimiz şeyleri ortaya çıkararak bir hayır işlemiş olursunuz.!
    Bu önerime sizin de katılacağınızı umarak, az sabırla çok şey olur ve hep oldu eğer doğru yerdeysen.

Bol kazançlar!
    Ya siz yatırım işlerinden anlamıyorsunuz ya da büyük spekülatörsünüz. 8 ay önce ki ve ara ara yükselişlerde beliren tavrınızı sizlere hatırlatmak isterim.

2.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Sayın arkadaşlar, sataşarak veya hakaret ederek hiç bir sonuç alamazsınız, hisse fiyatının 77den 60 lara düşmesi bende istemezdim
    İtirazınız buna ise eyvallah ancak isteğiniz şahsıma sataşarak hisse fiyatının olumsuz etkilenmesini istiyorsanız nafile çaba içinde olduğunuzu söylemekten başka bir şey gelmez elimden ancak size tavsiyem olumlu yazan bir beklentisi ve umudu olan insanlara hakaret aşağılama alay yerine şirketteki olumsuzlukları verileri ile ortaya koyarsanız bizimde göremediğimiz şeyleri ortaya çıkararak bir hayır işlemiş olursunuz.!
    Bu önerime sizin de katılacağınızı umarak, az sabırla çok şey olur ve hep oldu eğer doğru yerdeysen.

Bol kazançlar!
    Defalarca yatırımcıyı yanılttın, mpark ve lokman uzaya gidiyor. milleti buraya esir ettin. şeytan seni görse ben ne yapıyomuşum der

3. Kendilerini biliyorlar hasta olmuşlardı 1.2 mil bilanço gelecek, 110 daire parası olacak, sermaye artışı, hastayız vss diyerek alıcı oluşturarak ver malı sonra bilanço öncesi 75 ten itibaren bas gülüm. O gün yazdım buradan veriyorlar 60 kadar düşecek diye. Hastamız iyileşti galiba. Pazarlamacıları iyi tanımak tanıtmak lazım. Neden alınıyorsun yalan mı? Oynanan tiyatro. Başka hissseye geçip geçmeme konusu o kadar basit değil… kuruş yedirmem bu ahlak yoksunlarına

Sayfa 140/140 İlkİlk ... 4090130138139140

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •