Sayfa 371/627 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471 ... SonSon
Arama sonucu : 5012 madde; 2,961 - 2,968 arası.

Konu: ISCTR - İş Bankası C

1. Sayın Depeche mode kusura bakmayın ben yukarıdaki yazılarınıza fransız kaldım. Açıklayıcı bilgi verirseniz sevinirim.

2. İllaki teknik çalışacak.

3. Bofa İşc de hedef fiyat 26.15 endeks altı getiri vermiş.

Türkiye'nin AB’ye (Avrupa Birliği) katılım sürecinin "mevcut şartlar içinde" yeniden başlatılamayacağının belirtildiği rapor, AP’ta (Avrupa Parlamentosu) kabul edildi.

AP'nin Türkiye raportörü Nacho Sanchez Amor tarafından hazırlanan rapor, AP Genel Kurulu'nda 18'e karşı 434 oyla kabul edildi ve 152 milletvekili çekimser oy kullandı.

Raporda temel haklar, hukukun üstünlüğü gibi konularda eleştirilere yer verilirken, Türkiye'nin üyelik sürecine yönelik perspektif işbirliği odaklı olarak aktarıldı. Üyelik müzakerelerinin sonlandırılması önergesi ise 460 oyla reddedildi ve rapora dahil edilmedi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Soooome-where o-ver the raaaain-boooow
    Gönderi
    4,382
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Türkiye'nin AB’ye (Avrupa Birliği) katılım sürecinin "mevcut şartlar içinde" yeniden başlatılamayacağının belirtildiği rapor, AP’ta (Avrupa Parlamentosu) kabul edildi.

AP'nin Türkiye raportörü Nacho Sanchez Amor tarafından hazırlanan rapor, AP Genel Kurulu'nda 18'e karşı 434 oyla kabul edildi ve 152 milletvekili çekimser oy kullandı.

Raporda temel haklar, hukukun üstünlüğü gibi konularda eleştirilere yer verilirken, Türkiye'nin üyelik sürecine yönelik perspektif işbirliği odaklı olarak aktarıldı. Üyelik müzakerelerinin sonlandırılması önergesi ise 460 oyla reddedildi ve rapora dahil edilmedi.
    https://twitter.com/MacaQizi/status/...jK-3-M2hg&s=19

6. eyyy avrupa, eyyy ameriga bizi kıskanıyorsunuz biliyoruz. adamlar seni kapısında kuyruk yapmış bekletiyor sen hala beni al diyorsun, bence tez vakitte gümrük birliğinden ve avrupa birliği adaylığından çekilmemiz elzemdir. bizim avrupaya ihtiyacımız olduğu kadar onlarında bize ihtiyacı var. Türkiye gibi büyük bir pazarı kimse göz ardı edemez.

Alıntı Originally Posted by Kalantor bey Yazıyı Oku
    Doğrudur. Varant çok riskli enstruman. Fakat spotta açığa satış yok, yabancı olduğum için de VİOP hesabı açtıramıyorum. Mecbur düşüşlerde nemalanmak için varanta sarıyorum.
    Dususlerden yararlanmak icin elindekinin bir kismini vermeyi de deneyebilirsin. %30 mesela. Olur da kaptirirsan ilerde bakarsin o kismina. Benim stratejim oyle idi.

Daha iyi bugun. http://share.matriksdata.com/Images/...1045084155.png

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Tiflis, Gürcistan
    Gönderi
    142
     Alıntı Originally Posted by kmldyg Yazıyı Oku
    İllaki teknik çalışacak.
    Nereye değdirecekse bir an önce değdirsin de yolumuza bakalım.

Grup Vitaminden gelsin palaya:

https://youtu.be/IcP3qLdN5KI?si=Wpbdpf3dhzoUeBAu

Sayfa 371/627 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •