Sayfa 101/1002 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 801 - 808 arası.

Konu: Viop XLVIII

1.  Alıntı Originally Posted by Ohac Yazıyı Oku
    Daha da kötüsü ne biliyor musun, resmi açıklama gelmeden, siyasilere yakın kişiler twitter dan bugünün işlemlerinin iptal olduğunu, Pazartesi borsanın açılacağını ve haftasonu tedbirlerin geleceğini söyledi ve bu dedikleri harfiyen olacak... Resmi açıklama gelmeden bu adamlar herşeyi biliyor...

Normal(gelişmiş olması bile gerekmez) bir ülkede bu adamlar sorgulanır, kaynakları, kendileri ve bilgi sızdıran ekipler cezalandırılır görevden alınır...

Bizde ne oluyor?
    Nasıl yani caho şimdi ben bugün elimi taşın altına koyup düşen bıcağı tutma riskini alarak tabandan aldığım mallar iptal mi olucak

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Aynen böyle...başlarım takasına deyip öyle yapmalılar...CB, evet derse olacak iş..yoksa kimse bu kararı alamaz.
    bakalım umarım öyle olur.

sanmam ama
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Nasıl yani caho şimdi ben bugün elimi taşın altına koyup düşen bıcağı tutma riskini alarak tabandan aldığım mallar iptal mi olucak
    Yavrum poşet transparan elbise giymiştim geri alacaklar sonra giyeceksiniz diyorlar

Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    Türkiyedeki tüm kurumların çişini bile yaparken birinden izin alması gerektiğini biliyorsunuz...

Borsa istanbulun anında işlemleri iptal edip hemen karar alabileceğini düşünmek çok komik...
    evet aynen..
    tek başına karar verecek,inisiyatif kullanacak kurum yok.. hepsi felç

5.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Yavrum poşet transparan elbise giymiştim geri alacaklar sonra giyeceksiniz diyorlar
    Way arkadaş yakında cıbıldak dolaştırır bunlar, Ayasofya abi incir ağacı dikelim yapraklarıyla örtünürüz

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

6.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    Türkiyedeki tüm kurumların çişini bile yaparken birinden izin alması gerektiğini biliyorsunuz...

Borsa istanbulun anında işlemleri iptal edip hemen karar alabileceğini düşünmek çok komik...
    Olay tamamen budur.

7.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Kim bu herif gerçekten.. Memleket yangın yeri iken kendini düşünüp borsayı açık tutarak onbinlerce insanın zararına sebep olan kim ?

8. Yatırım tavsiyesi.
    Deprem olmuş borsa kapanmış. Bu günleri olsun değerlendirin.
    Dışarı çıkın, karda yuvarlanın, çocuklarınızla oynayın, dolaşın.
    Beyninize biraz oksijen gitsin.
    Her yerde yardım toplanıyor. Bunlara katılın deprem bölgesindekileri 1 dk olsun kalbinizden samimi olarak geçirin. Dua edin.
    Zarardayız kardayız önemi yok. Gerçekten yok. Çünkü 1 dk hepsi kül olabilir.

Bir iki üç tıp!
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

Sayfa 101/1002 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •