Sayfa 194/1002 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294694 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: Viop XLVIII

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Borsa açıkken kaçacak bir alan oluyor.

Arakadaşlarım Hristiyan olmuştu daha kolay hayat için Orası da o kadar kolay değil.

Kolaya atayizlik bile yok..

Hiç bir canlı için.

Kurban yada avcı ol fark etmiyor

2. Geçen hafta gençler ile bulusmada cumhurbaşkanına favori padişahınız kim dediler ben hemen 2. Mahmut dedim ama cumhurbaşkanı daha savaşçı/gazacı padişahların isimlerini verdi işte o zaman korktum. Neyse o tip şeyler uzun süre olmaz.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,122
    Blog Entries
    12
    Kötü bir yaklaşım ...

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Zaten tanrı tanımlaması başa çıkılamayan durumlar ile kendi başına adaleti sağlamaya kalkanları önlemenin zor olduğunu görenler ile zenginin malına çökenleri öteki tarafla korkutarak engelleme çabasında ki zenginlerle beraber çıkıp güçlendiğini düşünüyorum

Kader, şükür gibi tanımlamalar öteki dünyada bir elin yağda bşr elin balda yada ateşler içinde yaşama seçenekleri ile düEni sağlamaya çalışılmıştır.. güçlülerin zenginlerin garibanları fakir fukarayı kendinden ve mal mülklerinden uzak tutma çabası dinin en önemli amacıdır.

Yakında iktidarın, depremde FETÖ parmağı olduğu açıklamasını bekliyorum..

Buna inanacak bir kesimin olacağı da kesin!!

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Borsa açıkken kaçacak bir alan oluyor.

Arakadaşlarım Hristiyan olmuştu daha kolay hayat için Orası da o kadar kolay değil.

Geçen hafta gençler ile bulusmada cumhurbaşkanına favori padişahınız kim dediler ben hemen 2. Mahmut dedim ama cumhurbaşkanı daha savaşçı/gazacı padişahların isimlerini verdi işte o zaman korktum. Neyse o tip şeyler uzun süre olmaz.
    Cengiz han diyecek hali yoktu ya 🙂🙂

6. Millet kolaya kaçıyor, kendi düşünmüyor, güvendiği birine sarılıyor.

Bir arkadaşım whatsapp'dan yazmış, güzel hatun, servet, akıl için dua istiyor. Kendi Fen lisesi vs okumuş. Bir de süre vermiş olana kadar aramayacakmış.

Kelin ilacı olsa kendine sürer.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Benim demek istediğim. Tanrı arada bir uğruyor kendini hatırlatıyor demiştin ya.

Tanrı birkerede cennetten huriler ile yakuttan sedirler ile ugrasin.

Ne zaman uğrasa taş üstünde taş baş üstünde baş bırakmıyor

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Neden öğleden sonra, kapatılacaksa cuma gecesinden sonra yani Ptesi hiç açılmamış gibi kapatmak ve 3 ay borsayı hiç açmamak, bazıları diyorki işlemler iptal olmaz paralar hesaba geçildi, neden olmasın istenirse geri alınabilir paralar.
    Ölüm hariç her şeyin bir çözümü vardır.
    amaç çözüm üretmek değil, her yapılan işe sorun çıkartmak.
    Eminim şu an çoğu yatırımcının karmış zararmış umrunda değildir, orda insanlar öldü orda insanlar göçük altında aç susuz kaldı, orda insanlar yaralı, orda insanlar can pazarında kan ağlıyorken yok kapatılsın yok ipral edilsin yok niye iptal edildi yok çarşamba iptal edildiyse salı da iptal edilsin yok borsa açılsın yok kapansın... bu nedir yaa
    Az önce haber geldi arkadaşın kardeşi hastanede hayatını kaybetmiş, göçükten bi gün çıktı kurtarıldı diye sevinirken boğazları düğümlendi bir aile yok oldu, biraz empati lütfen, insan denilen varlık vicdan azabı hisseder, kapatın bu konuları bence yardıma odaklanalım, herkes bi haluk levent olsun.
    Kefenin cebi yok, o tarafa giderken hiçbir şey götüremeyeceksiniz.
    İlk kez goy goy yapmayan bir yazını gördüm... Şaşırdım... Canını sıkmışlar senin...

Sayfa 194/1002 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294694 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •