Sayfa 939/1002 İlkİlk ... 439839889929937938939940941949989 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 7,505 - 7,512 arası.

Konu: Viop XLVIII

1. Viop pasta paylaşabilir misiniz

2. Adamın işi bu. Tabii ki bakacak. Ben mühendisim Tayyip i sevmiyorum diye evinin şu tesisatini yapmayacak miyim? Kaçak göçek işini yapmamış. Kamuoyu önünde herşey ortada. Hukuk bir de ... Kendisini tataklarindan ve şovlarindan dolayı sevmem o ayrı.
     Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    bir tek süleyman aslan olsa zindaşti'nin avukatı da kendisidir..
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    keşke anlaşmasaydı da cuma günü long yapıp 200 puan giren hala da kar ettim diye yazan troller bayram etseydi.

kim kime sokmuş anlamadım.
    Umurumda değil. Ben bel altıyla ilgilen mi yorum? Herkesi kendi ağzın gibi pis mi zannediyorsun. Ama seni agresif gördüm. Daha önce kibarca uyardım.
    Seni 2. kez uyarıyorum.
    Benim yazımı alıntılama.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

4.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Gece kallavi margin gelir yarin da zopaya devam etmesini beklerim palanin shortculara. Bofa ciddi short kapatmis. Yapi kredi de longda saglam el buyutmus.
    onlar karşılıklı olarak aynı elin işlemi olabilir. bugünkü jetonlara bakmak lazım.

Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    Umurumda değil. Ben bel altıyla ilgilen mi yorum? Herkesi kendi ağzın gibi pis mi zannediyorsun.
    Seni 2. kez uyarıyorum.
    Benim yazımı alıntılama.
    cuma sabahtan long diye defalarca yazdın durdun, yalan mı? palanın ciğerini bilirmiş. 200 puan terse gittin hala kardayım yazıyorsun utanmadan.

100 kere uyarsan ne olur? bu özgüven nerden geliyor? pardon sen kimsin?

6. Bence ezber ve dogma ile hareket edenler ile düşünüp hareket edenler diye ikiye ayrılır siyaset.

Hatalı bir söz var, "aklın yolu birdir" bu bence hatalı bir ifade, doğrusu "Ortak aklın yolu birdir" olmalı. Ben düşünüp bir ilkeler listesi hazırlasam bu en iyidir deyip ikna olsam, sonra benim ikizim gelip baksa, hocam sen listeyi kendine göre yapmışsın ben ne oluyorum dese haklı çıkar, ya işine gelmeyen maddeleri çıkarır ya da bir kaç madde ekler. Zaten empati yapın, vicdan sahibi olun vs bir sürü şey var.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7.  Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    cuma sabahtan long diye defalarca yazdın durdun, yalan mı? palanın ciğerini bilirmiş. 200 puan terse gittin hala kardayım yazıyorsun utanmadan.

100 kere uyarsan ne olur? bu özgüven nerden geliyor? pardon sen kimsin?
    Ben mi? Bir insanım, bir yatırımcı, çok kazanma niyetinde olmayan, aylık %10 olsa yeter diyen.
    Sana da kötü niyet beslemeyen. Ama anlıyorum ki para kaybetmişsin. Kazanman dileğiyle.

Özgüveni olmayan bir insanın başarılı olma şansı yok. Ben uyar mı yorum? Ne yazıyorsam kendim için yazıyorum. Bak yine eksik okumuşsun kardeş.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

8.  Alıntı Originally Posted by Ohac Yazıyı Oku
    Anayasaya göre hoca aday olur diyor, adam hoca, sen kimsin? Nasıl yanlış düşündüğüne karar verdin? Duygularınla mı?
    Yaş 65 mi? Herkesi eğitimsiz sanıyorsun sanırım?

Ersan hocayla meslektaşız diyelim.
    Daha önceki yazılarımda adaylik konusunu uzunca açıkladığım yazıyı da buraya attim, orada da yazdım; anayasa hukuku doktrininde Erdoğan'ın aday olamayacağı görüşü hakim oranlasan belki %95tir. Aşırı azınlık bir kısım da zorlama bir yorumla aday olabileceğini söylüyor. Hadi beni, alanımı geç, ortalama bir anayasa hukuku profesörü bile aday olamayacağını söylerken sırf Tv'de üç beş yorum yapıyor diye ceza hukukçusu Ersan Şenin görüşünü kayitsiz şartsız kabul ediyorsun. Adam ceza hukukunda akademik kariyer sahibi anayasa değil.

Sayfa 939/1002 İlkİlk ... 439839889929937938939940941949989 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •