Sayfa 301/1002 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401801 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 2,401 - 2,408 arası.

Konu: Viop XLVIII

Viop XLVIII

Alınan kararlar ile sadece tek yönün istendiği ortada ilk defa bu kadar borsaya el atıldığını görüyorum. Ancak şu kısım önemli büyük para borsadan kolay çıkamadığı için bir denge hali mevcut siz büyük paraya borsada kolay çıkış imkanı sağlarsanız dengeler bozulur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Paket olmadan borsanın açılmasını doğru bulmuyorum demiştim.
    Paket olumlu bence.
    Buradan bir göz attım, detaylı incelemedim. Yanlış anlam çıkaranlar var, ekonomi sitelerinde açıklayıcı haber olur, tecrübesi az olanlar oradan takip edebilir.
    Yatırım aracı bazında tedbir, cimentolara gelmişti bildiğim kadarıyla, o tedbirleri kaldırmak istemişler anladım.
    Kalkması gerekir diye yazmıştım.
    Çimento bende yok, alma satma niyetim yok. Sasa, hektas vs de yok, diğer tedbirli hisseleri bilmiyorum.
    Paket hisse piyasasında olduğu için, kastedilen yatırım aracı hisse senedidir.
    Aksam resmi açıklamaları, kaynağından okuyacam, dışarıdayım.

3. Paylasildi mi okuyamadim ama, MSCI Turkey +8.6%

4. Satan ya da zorunda kalanlar için kötü...

eee dediğimize geliyor işte..

halbuki açık kalsaydı piyasa çoktaan oturmuştu

diyelimki % 7 açtı. çarşamba shortunu kapatan eleman ne yapacak. üstüne birde short kaldıysa.

onun zararını kim ödeyecek.

veya tersi olsaydı bu işlemlerin ki olduda.

keyfe keder borsa diye boşuna demiyoruz
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

çarşabma günü borsaya tövbe edip lanet edip satan adama bile yooookk bırakamazsın dediler
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

7. o değilde herşeyi anladımda viop kapanış 18,15 den 18,10 a çekilmesinde ne gibi bir tedbir olabilir...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
     Alıntı Originally Posted by foxmulder Yazıyı Oku
    Alınan kararlar ile sadece tek yönün istendiği ortada ilk defa bu kadar borsaya el atıldığını görüyorum. Ancak şu kısım önemli büyük para borsadan kolay çıkamadığı için bir denge hali mevcut siz büyük paraya borsada kolay çıkış imkanı sağlarsanız dengeler bozulur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    aynen...kurumlar dibine kadar borsaya bulaştırdıkları için hakem gibi değil elindekini kaybetmekten korkan küçük yatırımcı gibi davranıyorlar...resmen melodram...kara mizah...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

Sayfa 301/1002 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401801 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •