Sayfa 1003/1009 İlkİlk ... 350390395399310011002100310041005 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 8,017 - 8,024 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Sayın Ayhan ne sen burandan bir adet oy devşirebilirsin ne de ben. Devsirsem kendi oyumu devsirir rte ye oy atarım ben zarfa asla oy pusulami koymayacagim sana mührü ulu Önder Atatürk için pusulanın arkasına yapacağım yere basılmış pusulamin fotosunu o gün atacağım. Daha kendi oyunu rte ye atmayan nasıl bir rte trolu olabilir
    Apo ile selahattin demirtaşın resimleri ile bizimkiler çıksın dşye yazılı notu oy pusulasının üstüne koyup mührüde basmadan chp nin üstüne koyup sonrada o resmi sosyal medyada paylaşan aktrollerinde benzer taktikleri vardı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Döviz alınmasın diye faizler bile buraya geldi hemde bu faizi veren kamu bankası .. Bazı bankaların ek hesapların azaltılması , nakit avansın yasaklanması ticari limitte işlem sınırı vs önlemleri var .. Git gide enteresan şeyler oluyor.. Dolar seçime kadar artmasın diye bunları yapmaya değer mi ? Ufak tefek tedbirler her ekonomide olur ama bu denli önemli değişiklikler düzeni de bozuyor ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Gözümde önceden tek suçlu kesim akpartiye oy atan kesimdi içerisinde bende varım ha zamanında çok attım. Oğlum ve doğmamış torunlarım beni affetsin utanıyorum bile bir yerde söylemeye vallahi utanıyorum. CHP liler şu son seçime kadar gerçekten diyordum ki onların ne suçu var hadi biz bir hata yaptık. Yo ama CHp durur mu vermiş cevabı durun durun bizde geldik bizde sizin kadar suçlu olalım dediler. Gelin gelin hepimizi boğacak kadar b.ok var.
    Yahu benim berberle karşılaştım geçen kahvede, ki ihtisası traş adamın.
    O da aynı şeyi söylüyordu.
    -Hadi onlar oyları çaldılar. Engel olamayanların hiç mi suçu yok?
    https://twitter.com/teknikcioblomov
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

Truman şovdayız,biz kendimizi sonucu belirleyecek bir aktör sanıyoruz.Zamanında bir gavur deyimi okumuştum,demokrasi iki kurtla bir kuzunun öğle yemeği için oylama yapmasıdır diye.Biz kuzuyuz çok da şeetmemek lazım.Nasılsa ekonomi belli batığız,fatura da kim gelirse gelsin bize çıkacak ,vergiler artacak fakirleşeceğiz,yani çok da bir fark yok da oylar bu şekil çalınınca insan sinirleniyor gene de.Nasılsa kim gelirse gelsin biz göçeceğiz,acı ilaç yok diyen siyasi var mı,yok e o zaman ne farkeder ki.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Döviz alınmasın diye faizler bile buraya geldi hemde bu faizi veren kamu bankası .. Bazı bankaların ek hesapların azaltılması , nakit avansın yasaklanması ticari limitte işlem sınırı vs önlemleri var .. Git gide enteresan şeyler oluyor.. Dolar seçime kadar artmasın diye bunları yapmaya değer mi ? Ufak tefek tedbirler her ekonomide olur ama bu denli önemli değişiklikler düzeni de bozuyor ..
    Ve bu faiz likiditeyi piyasadan çeker,iyice sistem kitlenir.Gerçi iki ucu şeyli değnek ,o uçda şeye çıkıyor bu uç ta.

6.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Ben artık "-doğru mu?, -değer mi?" vb. soruların anlamını yitirdiğini düşünüyorum.
    Karşıtları nasıl, "tarihi bir an", hatta "varlık-yokluk" mücadelesi diye bakıyorsa iktidar da aynı biçimde bakıyor.
    Bu nedenle mantık, doğruluk vb. kriterler anlamsız.

Ben bu sürecin de 2.tur öncesi "oy devşirmeye yarayacak", "önceden planlı" bir dış güç savurma operasyonu olabileceğini düşünebilecek kadar paranoyaklaştım.
    https://twitter.com/teknikcioblomov
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

1 ay içinde daha önce yaşamadığımız çok şeyi yaşayıp görme şansımız var yada şanssızlığımız.
    Yaşarsak çekirdek çıtlar izleriz başımıza gelenleri
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8. doların artması +10-15% hade 30% olsun..
    200+% gitti iplemedi kimse de..
    aman 10% gitmesin seçim var

bu
    el freniyle kredi durdurup, sattığının hatta satmayı bıraktığının 100+% üstü tl faizi dayıyorsun.
    dolar yok diyorsun astronomik dolar faizi çekiyorsun..
    yurt dışı tl enstrumanı kapatıyor..

bunun seçimle alakası olması mümkün mü ?
    mezarcı bekleniyor..
    Memento mori

Sayfa 1003/1009 İlkİlk ... 350390395399310011002100310041005 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •