Sayfa 928/1009 İlkİlk ... 428828878918926927928929930938978 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 7,417 - 7,424 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

Misal bu arkadaş aylar önceden konuyu özetlemişti ,biz demek ki yanlış düşünmüşüz.Hayırlısı artık.

2. Konya'da Saadetciler ile görüştüm buradaki arkadaşlar ne diyorsa aynısını aynı şekilde söylüyorlar. Onlarda aynı şekilde şaşkın. Celladına aşık bir millet görüyorlar.

3.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Konya'da Saadetciler ile görüştüm buradaki arkadaşlar ne diyorsa aynısını aynı şekilde söylüyorlar. Onlarda aynı şekilde şaşkın. Celladına aşık bir millet görüyorlar.
    erdoğan çıkıp millet olarak hepinizin anasını ...,, mezardaki ecdadınızı ... dese bile
    genel kanı olarak %25 altına düşmez diyorsak o toplum hakkında değerlendirme yapmaya bile değmez..

4.  Alıntı Originally Posted by cihangirkonya Yazıyı Oku
    Yüksek limitli kredi kartlarında nakit avans ve kuyum harcaması menkul kıymet kapsamına alınmış. Doktor bu ne demek 🤔
    Su an baktım. Deneme amaçlı.
    Ziraat 4000 tl 5 ay yazdım. %1.23 ten onaylıyor.

5. RTE nin de yanılması mümkün mü. Adam seçimi kaybediyorum diye bakanları MV adayı yaptı. Kurul üyelerine seçimden sonra iki yıl maaş bağladı. Bir sürü hazine arazisi haraç mezat satıldı ihaleler verildi. RTE nin istediği MV çoğunluğunu yüce divan sayısını vermemekti adam neredeyse kazandığı seçime yakın oy aldı.

6.  Alıntı Originally Posted by ajfa Yazıyı Oku
    Kuyum harcamasına girdiyse elveda 12 ay taksit elveda 1.36 faiz. Sonraki ekstrede taksitsiz geri ödenir bankaya.

Bunun olacagından emin olduğumdan cuma gecesi 90bin lira 12 taksitli nakit avansı atmıstım cebe.
    Seçimden 10 gün önce ben de 70 bin 12 ay vade çekmiştim.
    Reis'in en düşük memur zammı vaadine inansam 1.23 ten Ziraat'a cokecegim.
    Verir mi dersiniz?
    Memur zammı.

7. bazen daha iyi bir yol için yeni bir başlanlangıç şarttır
    bizler körü körüne siyaset yapan insanlar değiliz kendimizi de eleştirmeyi bilir hataları da tespit edip düzeltmeye gidenlerdeniz
    evet zaman olarak 5 yıl gibi kayıp gözüken zamanı
    yeniden yapılanma
    gercek ATATÜRK cizgizinde 6 tı ok un sınırlarından şaşmadan
    makam mevki hırsı gözetmeden gerek idare ve yönetim için yeni bir başlangıç şarttır

8.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Ha yazdıklarınıza gelince reis ne vaad etti de bu kadar oy aldı ona da bakmak lazım.
    Ya da Bahçeli ne vaad etti?

Sayfa 928/1009 İlkİlk ... 428828878918926927928929930938978 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •