Sayfa 5/1011 İlkİlk ... 3456715551055051005 ... SonSon
Arama sonucu : 8088 madde; 33 - 40 arası.

Konu: ViOP XLIX

1. Harbi he.. Eyt ileri de tukaka yapanlar var. Hakkıyla çalışmış kazanmış... İster Tayyip ci olur ister başka birşeyci.. sanki bunların cebinden çalmış gibi davranıyorlar. Cehennemdeki Türkler gibiler
     Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Nickini söyle de engelleyim seni Terso gitmediğin kesin, çünkü terso yapanı anında engelliyorum, forumdaki gibi mod dan adalet beklemiyorsun, istemediğine hizmeti kesebiliyorsun anında

Bu başlıkta bir anadolu çocuğu vardı(o çomar derdi kendine ama ben yakıştıramazdım, o yüzden o tabiri kullanmam)..eyt li olduğum için gizli tayyipçi demişti bana..sen de Kemalci diyorsun...heyt be...ulan herkesi kendi gibi sanıyor insan, 20 li yaşlarda elde avuçta bir şey yokken bile eğilip bükülmemişim...bu yaştan sonra maddi/sosyal menfaat için fikir beyan edecek kadar totoş değilim...zaten son deprem sonrası maddyata verdiğim zerre değer bile sıfırlandı...boş işler şahsi menfaat işleri.
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,721
     Alıntı Originally Posted by anonimm Yazıyı Oku
    Yıkılsın artık aşağı doğru

Testlerine bakmak lazım..Mesela geriye dönük 60-70 işlemin KAR KAZANÇ EGRİSİ NASIL?
    Az ciddiyet, Çok geyik...

3.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Testlerine bakmak lazım..Mesela geriye dönük 60-70 işlemin KAR KAZANÇ EGRİSİ NASIL?
    03.10.2022 tarihinden itibaren

ayarlar ise şöyle;

4.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Harbi he.. Eyt ileri de tukaka yapanlar var. Hakkıyla çalışmış kazanmış... İster Tayyip ci olur ister başka birşeyci.. sanki bunların cebinden çalmış gibi davranıyorlar. Cehennemdeki Türkler gibiler

Haha, aynen dediğin gibi. Ulan memur işçinin hakkına göz dikiyor, işçi de beyaz yakalıya düşman gibi davranıyor, beyaz yaka herkese düşman zaten, kendini de patron sanıyor, halbuki o da işçi. Kim en ufak bir hak talep etse, yöneticiden önce sınıfdaşı itiraz ediyor. O yüzden sınıf bilinci önemli diyorum hep.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Ayhan başkan eline sağlık yeni topik de , parlamenter sisteme geçersek BAŞKAN kalkar her halde isminin içinden
    anayasa ve yasalarda başkan diye bir şey yok zaten
    sadece ahaber ve avanesi başkan diyor
    kk kazansın bak bakalım başkan kk diye bi laf duyacakmısın o kanallarda

bir araştırmaya göre ülkede çok çeşitli yerlerde (klüp başkanı yk başkanı apartman başkanı daire başkanı vb. adlar altında) toplamda 1.5 milyona yakın başkan varmış
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

daha öncede sormuştum

Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    Aliyev'lerin kızları
    tanesi 7 milyon EUR'dan.. 6 villa almış.. BODRUM'da..

Dünya devletleri dolandıranların elinde..
    Azeri kardeşlerimize de acil uyanışlar,devrimler,yargılamalar diliyoruz da,zor..

PETKM deki satışları görünce,aklıma geldi..Nedense...

dünyanın en büyük 5 hırsız ailesini sayın deseler kimler çıkar acaba
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Harbi he.. Eyt ileri de tukaka yapanlar var. Hakkıyla çalışmış kazanmış... İster Tayyip ci olur ister başka birşeyci.. sanki bunların cebinden çalmış gibi davranıyorlar. Cehennemdeki Türkler gibiler

Ülkede ki herkes 40 yaşında emekli olur o zaman hak olur... Şu haliyle emek hırsızlığı...

Vay efendim birileri zamanın da aldı, bizim hakkımız demek en hafif tabiriyle onlar hak çaldı bizde çalalım demektir... Tartışmaya kapalı konu...

8. 5341 vurdu yukarı tepki geldi bakalım kapanışı yeşil yapacak mı bademcuk
    FORMASYON AVCISI -53

Sayfa 5/1011 İlkİlk ... 3456715551055051005 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •