Sayfa 722/1011 İlkİlk ... 222622672712720721722723724732772822 ... SonSon
Arama sonucu : 8088 madde; 5,769 - 5,776 arası.

Konu: ViOP XLIX

1.  Alıntı Originally Posted by cash_is_king Yazıyı Oku
    En sevdiğim hayat felsefesi, haklı olmaya değil mutlu olmaya çalışın.

Bu arada dünkü teminat tamamlama çağrısı bayağı düşük, 93 milyon civarı.

Herkes düşüşü bekliyordu demek ki.
    evet ilk yarıdaki yüksek fiyatlardan long açan olmamış pek

sıkışıkçı longçu olmadığına göre aşağı gitmek için pek sebebi yok.. kırdığı dirence kadar bir pull-back yaptı, şimdi kaldığı yerden yola devam eder gibi bi görüntü veriyor teknik olarak

2. Pala yine uyutacak bizi anlaşıldı

gene ne oldu ortalık gerilmiş
    birileri irileine kızmış
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5525..... long. ....

5.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    Almanlar ona hoşafingen diyorlar abi

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Genelde tatlılara çok şeker koyuyorlar, bir noktadan sonra tatlı sevmem diyorsun. Mesela ben küçükken süt sevmezdim çünkü içine çok şeker atıp sıcak olarak verirdi annem. Kabak talısı, ayva tatlısı, muhallebi, hoşaf, baklava, kadayıf vs ne varsa sevmezdim.

Br gün künefe yedim fikrim değişti. İnegöl'de bir restaurantta Kemalpaşa talısını yoğurtla getirmesini istedim yanımdakiler öyle saçma şey mi olur dediler, lokantacı abi biliyor biz o şekilde yiyoruz dedi adam.

Evde kendim kuru üzümden hoşaf deneyip yaptım, şekeri sonradan sıcak iken koydum, çok farklı oldu. Belki şekeri önceden koyunca kaynama sırasında tad değişiyor ya da çok şeker koyuyorlar. Çay demlemekten daha kısa sürede oldu nerede ise.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

6.  Alıntı Originally Posted by cash_is_king Yazıyı Oku
    En sevdiğim hayat felsefesi, haklı olmaya değil mutlu olmaya çalışın.

Bu arada dünkü teminat tamamlama çağrısı bayağı düşük, 93 milyon civarı.

Herkes düşüşü bekliyordu demek ki.
    Çuvalın ne yöne dolduğu çok bariz ama spotta çok fazla satış baskısı var. Oraya paralı bir abi lazım

7. şort devam

Yatırım tavsiyesi değildir. Duygulara yer yok, sistem ne derse o. Sayısal verilere dökülmeyen ifadeler geçersizdir, başarınızı mutlaka ölçün. "Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz" Ziya Paşa

8. Bence eskiden isanlar kademeye oynuyordu, robotlar kademeye oynama işini bitridi.

Şimdi az para koyup kısa vadeli trende oynanıyor bence.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 722/1011 İlkİlk ... 222622672712720721722723724732772822 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •