Anket Sonuçlarını Gör: 14 Mayıs 2023 Seçimlerinde Hangi Adaya Oy Kullanmayı düşünüyorsunuz?

Oylayan
36. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Kemal Kılıçdaroğlu

26 72.22%
  • Recep Tayyip Erdoğan

10 27.78%
Sayfa 1/3 123 SonSon
Arama sonucu : 18 madde; 1 - 8 arası.

Konu: 14 Mayıs 2023 C.Başkanlığı Seçimlerinde Adayınız Kim?

1. 14 Mayıs 2023 C.Başkanlığı Seçimlerinde Adayınız Kim?

Arkadaşlar
    Gelebilecek bir kaç eleştiriye baştan cevap vereyim;
    1)Hisse.net anketi yanıltıcı olmaz mı?
    Ben daha önceki seçimlerde de hisse .net de anketler düzenlemiş biriyim..
    Hisse.net de oluşan sonuçları (doğru) okumasını bilirseniz gerçeğe çok yakın bir tahmin de bulanabilirsiniz....
    2)Aday neden 2 tane...?
    Şimdilik bildiklerimiz bunlar...
    Aday sayısı artarsa bizde ek seçenekler sunarız....
    14 Mayıs 2023 seçimlerinin vatanımıza milletimize hayırlı olmasını temenni ediyorum
    Saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

İki si varsa Şık Belli.

Kılıçtaroğlu yerine şu kadar konuşulan adaylar içinden tek geçen Mansur Başkan olurdu.

Onun haricinde Meral hn,Uzan,İnce dahil olmazdı oy vereceğim.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

3. Sn.Recep Tayyip Erdoğan'ın anayasaya göre 14 mayısta aday olamayacağı söz konusudur.Bir kişi 2 dönem cumhurbaşkanı olabilir dendiğine göre aday olamamaktadır.Eğer YSK bu yönde karar verirse bu anket düşer.

Alıntı Originally Posted by diskriminant Yazıyı Oku
    Sn.Recep Tayyip Erdoğan'ın anayasaya göre 14 mayısta aday olamayacağı söz konusudur.Bir kişi 2 dönem cumhurbaşkanı olabilir dendiğine göre aday olamamaktadır.Eğer YSK bu yönde karar verirse bu anket düşer.
    eski sisteme göre doğru ama sistem değişti...eski sistemle yeni sistemde ki cb aynı yetkiye sahip değil sadece isim benzerliği var...

7-8 tane cumhurbaşkanı yardımcısı ... 6, belki de 7, parti arasında bölüşülecek olan bakanlıklar.

Farkında olamamış olabiliriz ...
    Muhalefet kumpanyası daha yeni başlıyor.

40 yamalı bohça ... bir yeri tutsa, el mecbur, başka bir yerden patlayacak. Seçimden önce patlamazsa, hadi kazandıklarını varsayalım, seçimden sonra patlayacak. Böyle bir oluşumla bırakın ülkeyi, apartman bile yönetilemeyeceğini göremeyen bir Allah'ın kulu yoktur herhalde bu ülkede.

Masada bulunan ve CHP dışında kalan partilerin ... ya kemikleşmiş bir tabanı yok ya da oldukça kaygan bir tabanı var ... bu nedenle oluşacak meclis aritmetiğini şimdiden tahmin etmek zor. Başkanlık seçiminin ise Sayın Kılıçdaroğlu'na yakışır bir jübileye dönüşeceğini düşünüyorum.

"Altılı koalisyonun güçlendirilmiş parlamenter sistem diye başladığı yolculuğun sonu önce kumar masasına, sonra at pazarlığından beter bir Cumhurbaşkanı yardımcılığı ve milletvekili paylaşımı kavgasına çıktı. Üstelik öyle bir kavga ki içinde tehditten rüşvete, hakaretten şantaja, aba altından değil alenen sopa göstermekten sürüden ayrılmaya kalkanları bindirilmiş kıtalarla linç ettirmeye kadar her türlü rezillik var." Recep Tayyip Erdoğan

Desteğim Erdoğan'a ... seçimlerin vatanımıza ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum.
    ☾☆ hep kahraman Türk milleti ☾☆

Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    eski sisteme göre doğru ama sistem değişti...eski sistemle yeni sistemde ki cb aynı yetkiye sahip değil sadece isim benzerliği var...
    Anayasa da eski sistem yada yeni sistemde diye yazmışmı?

Kataküllücüler uydurma işini İstanbul seçiminde yaptılar gene bir bahane aranıyor.

4 oy biri yanlış.

Olmasada birşeyler oldu

Mühürsüz oylar

Parmak boyası

Bırakın Müslüman olun ve ahlaklı mert dürüst olun bir kere yahu.

Seçim sonunda çok başlılık olamaz bu sistemde Kılıçtaroğlu başkan olursa onun borusu öter ve kimi dikkate alacaksa onu bağlar.

Bance diğer parti başkanları figüran olarak kalır.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

7.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Hisse.net de oluşan sonuçları (doğru) okumasını bilirseniz gerçeğe çok yakın bir tahmin de bulanabilirsiniz....
    sonuçları nasıl doğru okuyacaksınız? merak ettiğimden soruyorum, özelden de yazabilirsiniz buradaki sonuçları nasıl yorumlamak gerektiğini

8.  Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    sonuçları nasıl doğru okuyacaksınız? merak ettiğimden soruyorum, özelden de yazabilirsiniz buradaki sonuçları nasıl yorumlamak gerektiğini
    Elbette ki sihirli bir formulüm yok....
    Ama paylaşınca kabul görecek bir açıklamam var...
    İnsanları yönlendirmemek adına şimdilik açıklamayayım...
    Bir ipucu vereyim;Katılım şu an çok düşük (doğru sonucu vermez) ama çok katılımla anketimiz bugünkü gibi (%75 K.K-%25 RTE) şeklinde sonuçlansaydı,kıl payıyla da olsa seçimi K.K alacağına dair donuma kadar tüm mal varlığımı satar bahse girerdim....

Saygılar/Başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

Sayfa 1/3 123 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •