Sayfa 878/1003 İlkİlk ... 378778828868876877878879880888928978 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 7,017 - 7,024 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,411
     Alıntı Originally Posted by şirinbaba Yazıyı Oku
    şöyle bir yapı kuran var mı? Her ay düzenli eurobond kupon ödemesi alınması. Farklı vadelerde ve yılda 2 defa kupon veren 6 adet eurobond almak ve her ay düzenli kupon almak. alın size pasif gelir. kiracı ile uğraştın uğraşmadın derdin olmaz. vergi çıkar mı çıkar ama aldığınız evin emlak vergisi, kira gelir vergisi de var.
    Çok mantıklı...İşte onuda iyi zamanlamak lazım.

SM-A346E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by şirinbaba Yazıyı Oku
    şöyle bir yapı kuran var mı? Her ay düzenli eurobond kupon ödemesi alınması. Farklı vadelerde ve yılda 2 defa kupon veren 6 adet eurobond almak ve her ay düzenli kupon almak. alın size pasif gelir. kiracı ile uğraştın uğraşmadın derdin olmaz. vergi çıkar mı çıkar ama aldığınız evin emlak vergisi, kira gelir vergisi de var.
    https://twitter.com/BayTutumlu/statu...69103779365346

Alıntı Originally Posted by Kartal5 Yazıyı Oku
    Nakit dolara veriyorlar o oranı. Tehdite yok.
     Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Tehditle oran mı alınır!
    Verirlerse verirler zaten
     Alıntı Originally Posted by Kartal5 Yazıyı Oku
    Yok mt'yi kaldirirsan %1+ veriyorlar.

Müdürü kaldırırsan artı 2 veriyorlar diye duydum. Ama arkanda sağlam mafya olması lazım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,411
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Müdürü kaldırırsan artı 2 veriyorlar diye duydum. Ama arkanda sağlam mafya olması lazım
    sabah sabah beni güldürdün başkan, Allah da seni güldürsün
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by şirinbaba Yazıyı Oku
    Her ay kupon almanıza gerek yok. Emekli maaşları bile 3 ayda bir alınıyor.
    Temel sorun zamanlama eğer uygun faiz oranı ile almazsanız, dolar enflasyonunun dolar faizini geçtiği dönemde eksi kazanç yazıyorsunuz. Ben zamanında %5 faiz ile almıştım. Hala %5 faiz alıyorum. Ama dolar enflasyonu %10. O zaman 5 cazipti şimdi değil.
    Birde vergi konusu var. Detaylı bilgiyi eurobond topiğinden alabilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone 20 aracılığıyla gönderildi

6. https://www.odatv4.com/guncel/tmo-fi...umdu-108813865

vah vah ,

gerçekten üzüldüm mü ?

seçim öncesi reis adayı KK orduda ve genel olarak fındık tarımının yapıldığı sahalarda

seçmenlerde süper VAADLERDE bulundu mu ?

üretici seçmen ONU tercih etmedi...

ne derler geçti BOR'un pazarı kısmetsegelecek başkanlık/vekilş seçimine kadar...

Türkiye Fındık Üretim Haritası

Türkiye Fındık Üretim Haritasının daha büyük ebatlı olanını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Harita, TÜİK 2012 verilerine göre hazırlanmıştır.

https://upload.wikimedia.org/wikiped...Visual.svg.png

Türkiye milletvekili seçimi 2023 mayıs sonuç haritası

Fındık tarımının yüksek tonajlı yapılan yerlerde kimin hangi partiye oy verdiği açıkça gözüküyor...

Şimdi ağlıyor ,sızlanıyorlar ,ama

Reis onları yine ikna eder..

7.  Alıntı Originally Posted by şirinbaba Yazıyı Oku
    13 farklı eurobondum var, yılda 26 defa kupon alıyorum. Her ay eşit olmuyor ama ayda en az 1 en çok 4 kez kupon yatıyor.
    Zamanında hesabını yapmıştım, ev alıp kiraya vermek yerine bunu tercih etmiştim, iyi ki yapmışım.

8.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    13 farklı eurobondum var, yılda 26 defa kupon alıyorum. Her ay eşit olmuyor ama ayda en az 1 en çok 4 kez kupon yatıyor.
    Zamanında hesabını yapmıştım, ev alıp kiraya vermek yerine bunu tercih etmiştim, iyi ki yapmışım.
    Vergisel boyutu nasıl sayın Pilavlı?
    Her yıl beyanname verip ne oranda vergi ödüyorsunuz?
    Bir de Eurobond’ları hangi finans kurumundan alıyorsunuz?

Sayfa 878/1003 İlkİlk ... 378778828868876877878879880888928978 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •