Sayfa 876/1003 İlkİlk ... 376776826866874875876877878886926976 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 7,001 - 7,008 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

1.  Alıntı Originally Posted by KastınNeydiMoni Yazıyı Oku
    Bugün vakıf 25k usd %1 faiz verdi
    Siz normal şubeden mi aldınız teklifi yoksa özel bankacılık mı

Bu arada Yeni ddkkm açılmıyor bilginize
    Sanırım fişi ufak ufak çekiyorlar
    Yeni efektife miktara bağlı olarak veriyorlar öyle bir kampanya vardı, normal şubeye de sorabilirsiniz.

2.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    On hesap ve enpara da kkm faizi 25
    Normal mevduat 30

stopaj çıkınca fark 3.5 puan şimdi millet vadeliye mi koşacak süper zekalar .

Faiz artışından sonra 1 milyar dolar yakmışlar yoksa 25.50 mümkün değildi.
    Devlet kendi ucuza toplamak için operasyon çekti.Biz alamadık döviz.Öyle Makas koydularki düşüşten önce alsan daha ucuzdu.nkolay fx e baktım 1,3 tl makas.Aklıma geç geldi binance den alsaydım keşke.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesi değildir itibar etmeyiniz.

3. Arkadaşlar tekrar tekrar yazalım:Mevzuat gereği KKm faizi mb faizinin altında olamaz. bu nedenle yüzde 25 oldu tüm bankalarda. Şaşırılacak bir durum yok.

Bu iş onla bunla düzelmez, bu işin tek çözümü reel faiz vermek. Yuzde 60 enflasyon bekleniyorsa ona göre faiz verirsin, hesaplar çözülür.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Tiflis, Gürcistan
    Gönderi
    142
     Alıntı Originally Posted by Kartal5 Yazıyı Oku
    Ya ben dün vakifa 210k USD nakit götürdüm. Ddkkm istedim, açamıyoruz dediler. Ama 6,5 dth faizi veriyoruz dediler ondan sordum.
    Cehaletimi mazur görün lütfen. %8.5 eurobond varken neden dth vadeli cazip gelsin?

5.  Alıntı Originally Posted by KastınNeydiMoni Yazıyı Oku
    Bugün vakıf 25k usd %1 faiz verdi
    Siz normal şubeden mi aldınız teklifi yoksa özel bankacılık mı

Bu arada Yeni ddkkm açılmıyor bilginize
    Sanırım fişi ufak ufak çekiyorlar
    Nakit dolara veriyorlar o oranı. Tehdite yok.

6. Eurobondun üzerinde iskontosu var. Yıl sonuna kadar hiçbir şey alamazsın. Sonrası da Allah kerim. Ben o kadar uzun vadeli planlar yapmıyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    halk ek ödemeli/primli ddkkm yok ama 100K dolar mevduata %4 verebiliriz dedi. almadım. bu arada internet şubesinde gördüm, bugün 22/08/25 vadeli YP DİBS (yabancı para (dolar)/devlet iç borçlanma senedi) ihraç edilmiş. satıştaydı. yıllık %6 (2x%3) kuponlu. stopaj %10. m.k. %7,2 ye denk. ilgilenene..
    Bunda Stopaj % 0.

8.  Alıntı Originally Posted by SelvanBurhan Yazıyı Oku
    Konut,arsa, tarla hangisi mantıklı bu dönemde

Fiziki Altın en ucuz kalan şu anda. Diğer ürünlere göre en az primli olan fiziki Altın dolar bazında. Bu açığı kapatır bir şekilde. Dolar faizi artmayı bırakıp yataya bağladığında Altın onsu 3000$ hemen aşar. Ama bu 2 seneye olur. Alıp alıp fiziki Altın alıp ekleyerek devam etmek doğru bu fiyatlarla.

Sayfa 876/1003 İlkİlk ... 376776826866874875876877878886926976 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •