Special Days Image
Sayfa 8/29 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon
Arama sonucu : 230 madde; 57 - 64 arası.

Konu: AYCES - Altınyunus Çeşme

1. Sermaye 16,756,740. TL

Fiyatı 4,83 Tl

Arazisi : Çeşme deniz kenarında 140 dönüm.

Otel: 1400 yatak 5. yıldız.

Yat limanı, termal suyu, plajı, yüzme havuzu, restoranları vs..

Tamamı 20 Milyon $..

Yani

sadece arazisi ni alsan ; 580 tl./ m2.. eder.

Bu insanlarda akıl varsa , ben de arab olayım .

Bu arada, buranın sahipleri, YAŞAR HOLDİNG % 66, KOÇ HOLDİNG % 33.

AYCES Solo 2018/3 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): -3338093

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3.  Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    Forum sayfalarını Daha iyi görmek daha rahat gezebilmek için ayarlarınzı gösterilen şekilde YAPINIZ:
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...09#post2070309

##################################################

FORUM sayfalarımı mutlaka ama mutlaka BAŞTAN sona okuyunuz...

SOSYAL medyada RESİMLERİMİ forumda bulunduğu linkleri ile PAYLAŞINIZ MUTLAKA.
    NASIL yapacaksın önce RESMİ DOWNLOAD edeceksin..SONRA içinde GEÇTİĞİ MESAJIN NUMARASINI tıkayıp BAŞKA SEKMEDE
    AÇ diyeceksin SOSYAL medya hesabından PAYLAŞIRKEN önce RESİM ALTINA ise BAŞKA sekmenin TÜM adresini KOPYALAIP
    yapıştıracaksın.
    UNUTMAYIN birlik OLAMAZSAN KAZANAMAZSIN!!!!
    BÜYÜK BALIKLARA YEM OLURSUN
    ############################################
    ##########

daha önce ki mesajlarımda bu TOPİK veya
    bu TOPİKLER İÇİNDEKİ grafiklerde AYRICA DOLARIN nerelere kADAR çıkacağı BELLİDİR ZAHMET EDİP forumdaki TOPİKLERİMİ baştan sona okuyarak notlar alın GEREKLİ olacak :

http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=4804
    http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=4535
    http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=4281

anketlere katılırsanız bu kadar EMEĞE karşılık birde HAYIR duası ederseniz en hayırlısı olur :)
    ################################################## ##########

işte ALBRK GRAFİK

bunları birlik olmak için sosyal medyada paylaşınız.

Arkadaşlar geçen hafta Ayces deydim ( otel çift kişi 5 gün 5000 tl mal oluyor ) ben 3 gün kaldım . Otel 1974 yılından kalma eski otel müşteriye ilgi sıfır adamlar artık doymuşlar. Bu otelin neresine 5 yıldız vermişler anlamadım. Misafirleri 60 yaş üzeri sabunluk diye tabir ettiğimiz yerli kitleler oluşturmakta. Demek seyehat acenteleriyle iyi çalışmıyorki yabancı turist gelmiyor. Plaj pislikten geçilmiyor adam akıllı yüzme yeri yok. Bir insan denizden soğarmı ben Aycese gittim soğdum. Yemekler on üzerinden 4 neden tatlılar bayat sulu yemek yok 10 larca çesit salata çesidi 10larca çesit tatlı not bayat 5-10 çesit ara yemek yani hiç beğenmedim oteli.
    Elimde ayces hissesi yok isterse 50 tl olsun yatırım yapılacak şirket değil....

5. Fitch, Yaşar Holding'in kredi notunu düşürdü

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch, Yaşar Holding'in kredi notunu düşürdü.

Fitch'ten yapılan açıklamaya göre, Şirket'in uzun dönem yabancı ve yerel para cinsinden kredi notu B'den B-'ye ve ulusal notu 'BBB(tur)'dan 'BB(tur)'a indirildi.

Kredi notunun görünümü 'Durağan' olarak belirlendi.

https://www.fitchratings.com/site/pr/10041328
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

Arsası dunya para eder....odadakı fıyat listesıne baktım mı.Su kac para.Hisse fıyatı susan ucuz....Deniz'i super TR ye her gelişimizde 3-4 gün kalırız...Sabunluk mature Alaman dostlarla da kaldık cok begendıler.Arsası marınası en az 50 milyon dollar eder.Kenfıne Bi mezar yeri alabiliyor musun oradan bakalım?Sonra kötüle hısseyı...bizde 4 yıl butık otel işlettık zordur herkesı memnun etmek....Ytd

AYCES Solo 2018/9 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 4069641

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. Şirketimizin 18.03.2019 tarihinde yapılan yönetim kurulu toplantısında;

Şirket Esas Sözleşmesi'nin Kayıtlı Sermaye başlıklı 6. maddesi kapsamında, 25.000.000 Türk Lirası kayıtlı sermaye tavanı içerisinde 16.756.740 Türk Lirası olan çıkarılmış sermayenin tamamı nakden (bedelli) karşılanmak üzere %49,19 oranında 8.243.260 Türk Lirası artırılarak, 25.000.000 (yirmibeşmilyon) Türk Lirası'na yükseltilmesine,

Yapılacak sermaye artırımında (A) grubu pay sahiplerine (A) grubu hamiline, (B) grubu pay sahiplerine (B) grubu nama, (C) grubu pay sahiplerine (C) grubu hamiline, (D) grubu pay sahiplerine (E) grubu nama, nama yazılı (E) grubu pay sahiplerine (E) grubu nama ve hamiline yazılı (E) grubu pay sahiplerine (E) grubu hamiline pay verilmesine,

Ortakların yeni pay alma haklarında herhangi bir kısıtlama yapılmamasına, yeni pay alma haklarının nominal değerden kullandırılmasına,

Yeni pay alma hakkı kullanım süresinin 15 (on beş) gün olarak belirlenmesine, bu sürenin son gününün resmi tatile rastlaması halinde, yeni pay alma hakkı kullanım süresinin, izleyen iş günü akşamı sona ermesine,

Yeni pay alma haklarının kullandırılmasından sonra kalan payların; 2 (iki) iş günü süreyle nominal değerden düşük olmamak üzere Borsa İstanbul A.Ş. Birincil Piyasasında oluşacak fiyattan halka arz edilmesine,

Bu karar kapsamında Sermaye Piyasası Kurulu, Borsa İstanbul A.Ş., Merkezi Kayıt Kuruluşu ve İstanbul Takas ve Saklama Bankası A.Ş. (Takasbank) ile diğer merciler nezdinde gerekli başvuru ve işlemlerin yürütülmesine,

Karar verilmiştir.

Sayfa 8/29 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •