Sayfa 148/158 İlkİlk ... 4898138146147148149150 ... SonSon
Arama sonucu : 1261 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: EUPWR - Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri San. Tic. A.Ş.

1. okudum yatırımcı sunumunu ama pek doyurucu gelmedi bana peak pv hiç hesaba katılmamış gibi , SunJunor beklentileri çok düşük aynı oranda trafo da bence çok saglıklı bir sunum olmamış ben begenmedim açıkcası ...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

2. Genel eğilim yatırımcı sunumunun begenilmedigi hatta baştansavma hazırlandığı yönünde..Ak koyun kara koyun bilançoları görünce ortaya çıkacak

3. Gesan değil de Europower'dan mı gelmiş sunum. Pes. Okuyalım bakalım santim santim.

4.  Alıntı Originally Posted by Subutay Yazıyı Oku
    Gesan değil de Europower'dan mı gelmiş sunum. Pes. Okuyalım bakalım santim santim.
    evet ben ikisinede gelecek biliyordum...

5. Panel yatırımı bu işin en tırt tarafı bence. Zira Çin, her an yeni bir teknolojiyi masaya koyabilir ve senin buna ayak uydurman zor olabilir. Ki ucuz iş panel. Eminim ama ispatlayamam, şu an panel yatırımı yapan çoğu firma düşüncelidir. Bu işin kaymağı, depolama ve dağıtım kısmında diye düşünüyorum. Peak pv kısa vade tamam ama orta uzun vade başka bir üretim hattına dönüşmesi muhtemel diye düşünüyorum. Umarım yanılırım ve para basar orası ayrı

6. internette gezdim biraz herkes çogunluk fos bir sunum oldugundan bahsediyor aslanı kedi gibi gösterme derdindeler...

7.  Alıntı Originally Posted by borspack Yazıyı Oku
    Genel eğilim yatırımcı sunumunun begenilmedigi hatta baştansavma hazırlandığı yönünde..Ak koyun kara koyun bilançoları görünce ortaya çıkacak
    Ortak aynen baştan savma çok basit hazırlanmış,yanlız bu patron bayağı işi sulandırdı,sunum gelmeden 2 gün öncesine hisse düşmeye başladı,dünde yine,endeksin rekorunu kırmaya çalıştığı bir günde,sunumu içerden haber alınmışcasına düşüşünü sürdürü,bu şirketin ve gesanın bu kaçıncı dışarıya haber sızdırmaları, spk,da bunu araştırıp sormazki,çok yazık,güzelim şirketlere yazık ediyolar.

8. Sunum olması gerektiği gibi... Ağırlıklı olarak bildiğimiz şeyler... Pazar büyük, hazırlıklarımız güzel şekilde ilerliyor fikrini de vermiş okuyanlara. Biraz temkinli yaklaşılmış bilanço tahminlerine, sanırım millet ona isyan etti... Yoksa normal yani sunum...

Sayfa 148/158 İlkİlk ... 4898138146147148149150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •