Sayfa 118/156 İlkİlk ... 1868108116117118119120128 ... SonSon
Arama sonucu : 1244 madde; 937 - 944 arası.

Konu: EUPWR - Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by çaykara Yazıyı Oku
    Resmen bu hisseyi alan ayvayı yer demek mi istiyor

https://atayatirim.com.tr/hisse/egpro
    Egpro ile Europower’ın ne alakası var sn. Çaykara? Sanırım yanlış forumda paylaştınız.

arkadaşlar bol kazançlar dilerim. grafik analizim aşağıdadır mutlaka inceleyin derim.

yeni orta vadeli yükseliş isteği var.

https://twitter.com/borsauzayi/statu...769766696?s=20

3.  Alıntı Originally Posted by vedehas Yazıyı Oku
    arkadaşlar bol kazançlar dilerim. grafik analizim aşağıdadır mutlaka inceleyin derim.

yeni orta vadeli yükseliş isteği var.

https://twitter.com/borsauzayi/statu...769766696?s=20
    Emeğine sağlık üstad teşekkürler. Gesan için de binanaliz yapıp topiğinde paylaşırsan seviniriz.

4.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Egpro ile Europower’ın ne alakası var sn. Çaykara? Sanırım yanlış forumda paylaştınız.
    Evet sayfa karışmış

5. Tavan tüm ortaklara hayırlı olsun.

6.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Tavan tüm ortaklara hayırlı olsun.
    Maşallah iyi başladık haftaya...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

bende görece az miktarda europower var.

bu hisse de diğer ortak gittiği şirketler gibi pahalı bir görünüm alıyor. iyi bir şirket, müthiş işleri var ancak bu fiyatları biraz erkenden

üstüne alıyor gibi gelmeye başladı bana.

ne dersiniz?

ederinde midir? bu kadar hızlı gitmesi normal mi?

artık daha temkinli bakmaya başladım.

geldiği yerler çok kolay rakamlar değil. iki çeyrek lazım bu fiyatlara

ne bileyim, bu, alfas, astor bunlar kötü hisseler değil ama.. işte fiyatlamalar garip geliyor bana.

takdir yatırımcının tabi ki. elimde az olduğu için satmıyorum. ama buradan ekleme yapmak da zor. YTD saygılar

8.  Alıntı Originally Posted by Acemi1i Yazıyı Oku
    bende görece az miktarda europower var.

bu hisse de diğer ortak gittiği şirketler gibi pahalı bir görünüm alıyor. iyi bir şirket, müthiş işleri var ancak bu fiyatları biraz erkenden

üstüne alıyor gibi gelmeye başladı bana.

ne dersiniz?

ederinde midir? bu kadar hızlı gitmesi normal mi?

artık daha temkinli bakmaya başladım.

geldiği yerler çok kolay rakamlar değil. iki çeyrek lazım bu fiyatlara

ne bileyim, bu, alfas, astor bunlar kötü hisseler değil ama.. işte fiyatlamalar garip geliyor bana.

takdir yatırımcının tabi ki. elimde az olduğu için satmıyorum. ama buradan ekleme yapmak da zor. YTD saygılar
    Selamlar,
    Hangi açıdan baktığınıza göre değişir bence. 8-10fklı şirketlere göre pahalı evet. Siz fk’yı 30 olarak uygun görürseniz mevcuda göre pahalı ama prospektif fk’ya göre uygun olabilir. Hele sasa ve hekts gibi şirketlere göre kıyas yaparsanız o zaman europower fiyatı kelepir de olabilir.
    Bence borsada ucuzluk çok önemli olmakla birlikte her şey demek de değil, önemli olan büyüme potansiyeli ve şirketin hisse fiyatının bunu halihazırda ne kadar fiyatladığıdır.
    Ben daha yolu olduğunu düşünüyorum, hikayesini de beğeniyorum. Hisse fiyatı kısa ya da orta vadede ne olur bilemem ama burası beklemek için güzel bir yer gibi geliyor bana. Bu sebeple cuma günü ve bu sabah ek alımlar yaptım.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 118/156 İlkİlk ... 1868108116117118119120128 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •