Sayfa 43/160 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon
Arama sonucu : 1275 madde; 337 - 344 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1. [QUOTE=Crux;6479157]Olay ikidir bana patlıyor…

Kardeşim ne alıp veremediğiniz var benimle

Grafik sevmiyorsanız bana ne...

Sinirlenme bro. Lafım sana değildik.... Bak hatta yazımın bir kısmında

Bak arkadasımız yukarda grafik koymuş... Değerlidir sonuçta emek var

Diye yazmıstım..... Grafik olmadan, teknik olmadan olmaz. Nasılki öpüşmeden cinsellik olmuyorsa teknik de bu işin bir parcası..... Sadece ben grafik paylaşmaktan fazlaca haz etmiyorum. Ama kaliteli teknikçilere saygım sonsuz.

)) rahat ol kasma.....
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

2. Beşiktaş'ın bahsettiği arkadaş benim o gün söylediği nokta olarak tutmuştur ve ben de kendisine çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun herkesin bilgisine saygımız var ama lütfen Beşiktaş başka......
     Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Kıymetli arkadaşım tavrın/tarzın/yaklaşımın hiç hoş değil..... Tamam birbirimizi tanımıyoruz ama burda sana yaptığım parayı yazacak kadar ucuz biri olarak mı algılanıyorum? Eğer öyleyse çok çok çokkkkk üzülürüm. Ama daha öncede yazdığım için yazmakta sıkıntı görmuyorum..... Global... Bucim.... Edip.... Cemtas.... Akçansa..... Mavi de maliyetlerim 0 (sıfır) sen bana indi cıktı su oldu bu oldu diyorsun delikanlıysan dolar bazında kazancını yaz diyorsun.... Onu yazarsam amiyane tabirle dudağın ucuklar. Biz oralara girmeyelim... Tatlı tatlı muhabbet edelim.... Bak arkadasımız yukarda grafik koymuş... Değerlidir sonuçta emek var ama benimle diğerleri arasındaki en belirgin fark tamda burda ortaya cıkıyor.... Nedir o fark dersen? Fark su ben olaylar olmadan ne olacağını buyuk ölcüde resmederim diğerleri cek, cak, olabilir, olmayabilir diye ucu acık seyler yazar/cizer... Daha nasıl anlatayım bilmiyorumki 9200 direnç dediğimizde direnç oldumu? Oldu... Geçerse kenara cekilin dedik fiyat tak tak tak cıktımı çıktı. isim zikretmeyeyim özelden bir arkadasımız fikrimi / beklentimi sordu persembe gunu normalde gun içi asla yapmam ama kendisine nokta olarak desteği ve ustunde durursa fiyatın 11 isteyeceğini söyledim rastlantıya (yersen) bak 11.5x gördü. Kendi arzu ederse acıklar. Şimdi sen cıkmıs bana dolar bazında ne yaptın diyorsun... Yahu sadece edipte yuzde 100 olmuş 1 ay civarında sen bana ne anlatıyorsun? Lutfen bana bu sekilde yaklaşmayın gercekten uzuluyorum. Gerek yok.

Saygılarımla
    CPH2325 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Mahallede sesler kesilmiş yine. . . . . yapmayın arkadaslar nefes alıp verin ki yasadığınızı anlayalım. . . . . . .
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

4. Burdayız yahu ..
    Biraz burda , biraz Ekgyo da

5.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Mahallede sesler kesilmiş yine. . . . . yapmayın arkadaslar nefes alıp verin ki yasadığınızı anlayalım. . . . . . .
    Beni taca atmıştı. Bir müddet oyun dışındaydım.

Az önce kenardan oyuna giriş yaptım. Taktik v.s. nedir fikri olan varmı ?

Boşu boşuna topun peşinden koşmayalım.
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

6. antreman iyidir.. . . . . . hep gol olursa 90 dakikada 90 gol olur. . . . kabak tadı verir. . . . .

7.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Evettt..... Arkadaşımız guzel çizikler koymuş.... Ama bilen bilir benim çiziklerle işim olmaz neyle olur? Bir kaç hafta önce ne dedik? 92xx ustunde tribunde oturun ve seyredin tahtacı hareketini yapsın çarpılmayın.....

92xx ustunde eğlence arayanlar malı kaptırdı.... Yok laf dinleyip 8 gibi vagona binenler 1 senede bankadan alacaklarını 1 2 ayda aldı. ... Allah bereket versin.

Endeksin geldiği yerler biraz nakite gecme yerleri... .. Tabi uzuncular için bir sey demiyoruz. Ve malın hepsini bosaltında demiyoruz. (tercihlere saygılıyız) ama KOCAMAN bir DİKKAT koyalım buraya.

Prenses (aysha) seviliyorsun... Ses verde sıcaklardan ölmediğini anlayalım )))

kocaman DİKKAT yazısına dikkat edenler mutlu ve mesut. . . . satıp alttan alındı mallar.. . . .huzurlu mutlu. . . . . ama prenses hala tatilde. . . . .

Gucume gidiyor yahu bu memlekette bir benmi calısıyorum ? ))) Bu lafı ettik ama baya ayıp oldu galiba )))

8.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    kocaman DİKKAT yazısına dikkat edenler mutlu ve mesut. . . . satıp alttan alındı mallar.. . . .huzurlu mutlu. . . . . ama prenses hala tatilde. . . . .

Gucume gidiyor yahu bu memlekette bir benmi calısıyorum ? ))) Bu lafı ettik ama baya ayıp oldu galiba )))
    Selamlar... Sayın besiktask benim neredeyse 23 senem bitecek.. Bugüne kadar yaşatılanlar, maruz kaldığımız şeyler, hisse fiyatı 50, 100,200,300 TL için mi? yoksa bir inat uğruna mi.. Yada hiç bir şey mi....Saygılarımla

Sayfa 43/160 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •