Sayfa 57/160 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon
Arama sonucu : 1275 madde; 449 - 456 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1. bizim la fontaine birazdan bloomberg e çıkıyor

2. Giovanni Giustiniani’nin istanbulu savunduğu gibi savunuluyor 14 TL sürekli püskürtülüyoruz. Dolar bazlı bakalım bakmaya ama canımız sıkılıyor…

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. mehmet kutmanınn hissesinde tl yada usd bazlı grafiğin ne önemi var.....onun kafasındaki grafik önemli.....ona da kimse ulaşamaz....ulaştığını zanneden gol yer....ama mk için investment grade önemli ......bunu fiyatlayacaktır diye düşünüyorum....ytd

4.  Alıntı Originally Posted by aysha Yazıyı Oku
    mehmet kutmanınn hissesinde tl yada usd bazlı grafiğin ne önemi var.....onun kafasındaki grafik önemli.....ona da kimse ulaşamaz....ulaştığını zanneden gol yer....ama mk için investment grade önemli ......bunu fiyatlayacaktır diye düşünüyorum....ytd
    Diyorsunnnnn. . . . . )))
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

5. Sen yine dikkatli ol ..........gerçi investment grade den sonra glyho-gph dünya finansal sisteminde üst kategori olacak......ytd

6.  Alıntı Originally Posted by aysha Yazıyı Oku
    Sen yine dikkatli ol ..........gerçi investment grade den sonra glyho-gph dünya finansal sisteminde üst kategori olacak......ytd
    Ben ne suslu sunumlara, ne suslu bilancolara, nede baska masallara bakarım. . . . . . trend is my friend. . . . . . doğru yer doğru zaman. . . . . . . gerisi boşş. . .

saygılarımla,
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

7. öyle bir şey dedin ki...şaşırdım kaldım...sanki glyho takasında 3-5 kurumsal vede birçok ufak yada küçük ölçekli yatırımcı varda...teknik bilançonun....şirket hikayesinin vede makro -mikro değışkenlerin etkisiyle oluşuyor.....tekniğı mk yapıyor.......sende ona göre dans ediyorsun.....trend ..mirend yok....sen yine de mutlu ol yeter....mal bu.....o yüzden glyho fazla alamadım....yoksa şimdi adımı yk da görürdün......ytd....

8.  Alıntı Originally Posted by aysha Yazıyı Oku
    öyle bir şey dedin ki...şaşırdım kaldım...sanki glyho takasında 3-5 kurumsal vede birçok ufak yada küçük ölçekli yatırımcı varda...teknik bilançonun....şirket hikayesinin vede makro -mikro değışkenlerin etkisiyle oluşuyor.....tekniğı mk yapıyor.......sende ona göre dans ediyorsun.....trend ..mirend yok....sen yine de mutlu ol yeter....mal bu.....o yüzden glyho fazla alamadım....yoksa şimdi adımı yk da görürdün......ytd....
    Sevgiliiii prensesim,

Yapma allah aşkına trend mrend yok demek ne demek? rast gele 5 tane grafik ac mesela bucim le globalin grafiğini ac haftalık olarak bak bakalım ne göreceksin? birbirinin kopyası grafikler. . . . hatta grafikleri birbirinin ustune bindir bak bakalım trend mi? yoksa başka sey mi var? az bucuk teknik bilgisi olan bunu zaten görur. . . . . seni seviyorum, lutfen uzme beni. . . . bunlar basit hatalar yapma bu hataları. . . . . . ruzgar estiği zaman butun tekneler yol alır. . . . . kimi hızlı gider kimi yavaş ama hepsi gider ve biz buna trend deriz. . . . . .

saygılarımla,

Sayfa 57/160 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •