Sayfa 128/152 İlkİlk ... 2878118126127128129130138 ... SonSon
Arama sonucu : 1209 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1. Arkadaşlar bilanço açıklama tarihi ne zaman?

2. Cuma kapanışta yüklenenler kim?
    Tanıdık mı

3.  Alıntı Originally Posted by Tentirdiyot Yazıyı Oku
    Glyho beşiktAŞK dan sorulur;))

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
    Estgf..... Bişey bildiğimiz yok. )))
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

4.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Estgf..... Bişey bildiğimiz yok. )))
    Üstad şimdi hangi kağıtlarda takılıyorsun.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by Seiko299 Yazıyı Oku
    Üstad şimdi hangi kağıtlarda takılıyorsun.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Milyon dolarlık soru )). Sorunu cevaplamak maksadıyla yazayım ama biliyorsunuz BUCİM dısında kiler benim top çevirme kağıtlarımdır asla yatırım tavsiyesi değildir. Ve hoppadanak alınacak kağıtlar anlamına gelmesin. Şimdi yazalım. İşimizin buyuk ölcüde bittiklerini yazmıyoruz. Mesela papillon mesela kuzey Boru. Bunları yazmaya gerek yok ama girip cıkmıyor değiliz. Bundan ari olarak dinamik ısı, dardanel, traktör cemtas, global, ve tabiki bucimde buyuk ölcüde top kosturuyorum.

Saygılarımla
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

6. 63 fk, 13 pd/dd ile 18 milyar tl ye makarnacı halka arz olan borsada; sürekli büyüyen dünyanın en büyük kruvaziyer liman işletmecisi 6 fk ile işlem görüyor. Patron utanır mı? Hiç sanmam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by birnickiste Yazıyı Oku
    63 fk, 13 pd/dd ile 18 milyar tl ye makarnacı halka arz olan borsada; sürekli büyüyen dünyanın en büyük kruvaziyer liman işletmecisi 6 fk ile işlem görüyor. Patron utanır mı? Hiç sanmam

Suratına tükürse tüm yatırımcı ve mağdur ettikleri sağanak yağışa neden oluruz.. bu utanmaz arıtma tesisi yapıp limanda su olarak satar öle bi yüzsüz… her gün holdingin önünden geçiyorum ve her geçişimde küfür ve güzel dualar ediyorum bakalım ne zaman çıkacak bu kansızdan

Alıntı Originally Posted by Somers Yazıyı Oku
    Suratına tükürse tüm yatırımcı ve mağdur ettikleri sağanak yağışa neden oluruz.. bu utanmaz arıtma tesisi yapıp limanda su olarak satar öle bi yüzsüz… her gün holdingin önünden geçiyorum ve her geçişimde küfür ve güzel dualar ediyorum bakalım ne zaman çıkacak bu kansızdan

2024 yılında pay geri alımı da yapmadı hiç. 14,99 TL'den bile 150.000 lot geri alımı mevcut. Bülent Bey %10,9 paya sahip. Fiili dolaşım oranı %54,14'e düştü. Konsolide bilançonun son yılların en iyi 12 aylığı gelmesi bekleniyor. Geçtiğimiz sene eser de olsa temettü verdi. Bu sene de az da olsa temettü dağıtmasını bekliyorum. Patron hesapta 2023 sonunda %40'a 2024 sonunda %50'ye ulaşacaktı. Halen payı %34,71'de. Ancak tüm bu çektiğimiz acıların meyvesini bu sene yemeye başlayacağımızı düşünüyorum. BIST'te kendi faaliyet alanında dünyada bir numara olan tek şirket. Eski arkadaşlar bilir, eskiden F/K oluşmazken şimdi 6 F/K'dan fiyatlanıyoruz. Bilanço sonrası daha da düşecektir. 2024 içinde GFS folding'in halka arzı var. Kayıtlı sermaye tavanı 9 milyar TL. İstediği zaman bedelli/bedelsiz yapabilir ki bedelli yapmayacağını deklere etti. Belki 3 milyar TL'ye yakın kar gelecek. Bunun 650 milyon TL'sini dağıtsa hisse başı 1 lira kar demek. Bizim gibi maliyeti düşük olanların maliyetlerini 2025'te sıfırlama imkanı demek. Ben halen keşfedilmemiş bir tahta olduğunu düşünüyorum. Yurtdışı ve yurtiçi onlarca iştiraki ve bağlı ortaklığı olan devi gibi bir holdingden bahsediyoruz. Su akıp yolunu bulacaktır ancak patronun arzı daha hızlı kısması sözünü tutması lazım.

Sayfa 128/152 İlkİlk ... 2878118126127128129130138 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •