Sayfa 157/157 İlkİlk ... 57107147155156157
Arama sonucu : 1252 madde; 1,249 - 1,252 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1. Selam.. uzun zamandır takibimde, Glyho ve Naturelgaz arasında R2=1 bir ilişki var. Özellikle bu konuda her iki hissenin tahta yapıcisini ,ekibini kutlarım. Benim gözümde en az sayin KM kadar suçlu ve vebal altında... Sloganım uzun zamandır aynı. "Ahirette hak alınacak"
    Son olarak bir şirketin temmetu vermesini isteriz, hatta çoğumuz hisse seçerken önemli bir kriterdir. Bana bunun böyle olduğunu kimse inandıramaz. Çünkü bir çok kez yaşadım. Bir hisse temettü verdikten sonra temettü verdiği kısım düştükten sonra neden? %5-10 daha düşer. Halbuki şirket başarılı olmuş, yatırımcısına bir harçlık vermiş. Gerçek realitede böyle olmasa da ben böyle olmamasi gerektiğini düşünüyorum.

2. Selamlar..Yaklaşık 25 senedir bu hissedeyim. bu zaman dilimi içerisinde paranın lazım olması ve sayın Km riskini minmimize etmek için 3-4 kez bu hissede işlem yaptım. Bu zaman dilimi içerisinde bu hisseyle ilgili alınan bir karar benim bu hisseye bağlılığımı ve hissede neredeyse işlem yapmama karar aldırdı(bu karar dan sonra sadece 2 kez işlem yaptım) Bu karar şirket tarafından hisse fiyatının gerçek değerini yansıtmadığı için alınan" hisse geri alım" kararıdır. Bu karar beni bir yatırımcı olarak mağdur edilmeyeceğim hissi uyandırdı. ve ha bugün ha yarın bu hisse ederine gelir diye bekledim.
    sonuç olarak artık bazı şeyleri MK yazmama gerek olmadığını , daha açık bir şekilde dile getirmemin bir sorun olmayacağını , sayın Mehmet KUTMAN'a hakkımı helal etmeyeceğimi, benim tüm ekonomik enstrümanlar karşısında zarararımın sayın KM verdiği sözleri zamanında yerine getirmemesine bağlıyorum.
    Sayın Kutman bu şirket size rağmen çok büyük bir şirkettir. Keşke yatırımcı dostu birinin elinde olsa....

3. Sayın Besiktask yine kayboldunuz. Takaslarda garip hareketler var geçen hafta 25 milyon gedikten mal çıktı. Sürekli kurumlar arası virman var. Sizin yorumunuz nedir. Şirket gerçekten çok ucuz kaldi ve kalmaya şimdilik devam ediyor.

4. Şu gelen bilançoları gördükçe glyho bilançosu tü tü tü diyorum bist 500 de ilk 10 a girer

Sayfa 157/157 İlkİlk ... 57107147155156157

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •