Sayfa 143/152 İlkİlk ... 4393133141142143144145 ... SonSon
Arama sonucu : 1209 madde; 1,137 - 1,144 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Oralara girmeyelim...... Kendi bacağımıza sıkmayalım. ...
    Yahu topu topu 10-15 kişi anca vardır şu forumu izleyen..Hep aynı kişiler.) Demirbaşlar...

2. Buyuklerimizin bir lafı vardır. . . . . Söyleme dostuna sırrını dostunun da bir dostu vardır diye. . . . . .

Burda 15 kişi olabilir ammmaaa. . . . .. işte o amma var ya tehlikeli ammaaa. o yuzden her bildiğimizide söyleyecek değiliz. yada o kadar saf değiliz.

saygılarımla
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

3.  Alıntı Originally Posted by brsci Yazıyı Oku
    Yahu topu topu 10-15 kişi anca vardır şu forumu izleyen..Hep aynı kişiler.) Demirbaşlar...
    Tüccar ketumdur, borsacı daha da ketum olmalıdır. ( Tecrübelerimden )
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

4. Herkese merhaba,

Global portsta sixth streete verilen varantların hisseye dönüşmesi konusunu anlayan var mı? Borç tamamen kapatılmışsa varantlar nasıl hisseye dönüştürülüyor. Bu durumda glyhonun şirketteki sahiplik oranı azalmış olmaz mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Verilen rakamlara göre sahiplik oranı %58,964
    Borcu hisse senediyle kapatmış gibi anladım.

6. Amma velakin....borsanın en gizemli vede en değerli hissesi...sahibi uluslararası sermaye....kendi sektöründe dünya sayılısı....fiyat zamanı gelince olur....gph da bilinmeyen noktalar çözuluyor....sixth street varrantla elde edeceği hisseleri önerilen fiyattan bizim sermaye sahiplerine vermezse gph delisting olur...glyho arzcı olduğundan işlemi gerçekleştirir.....para nasıl bulunur vede gph mevcut ortakları hangi şartla sürece glyho yanında katılıp delisting şartlarının oluşmasına yardım ederler....işte bir dolu gizem.....pası prens e attım...hepinize saygılar ...ytd

7. Aysha varantlar hangi fiyattan dönecek belli mi? Delisting ne demek? GPH ortakları FDC ye itiraz edemez mi? Eğer borç ödenmişse teminat olarak verilen varant neden hisseye dönüp hisse miktarı sulandırılır.

8. Bu arada hesapladım GPH de ortaklık oranı GLYHO nun %66.2 den %59 a düşüyor, sulandırma sonrası. SPK herhalde uyuyordur.

Sayfa 143/152 İlkİlk ... 4393133141142143144145 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •