Sayfa 154/165 İlkİlk ... 54104144152153154155156164 ... SonSon
Arama sonucu : 1318 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1. Sorun çok bariz belli patron bide yanına aldığı bb .....Amaç küçük yatırımcıyı boğmak nefes aldırmamak.....Bizlerin yaptığı yapacağı işlemler ne olacak devede kulak ama bunlar finansal oyunları çok iyi bildiklerinden ve para mal imkanı olduğundan tek amaçları küçük yatırımcıyı bitirmek ve zarar vermek.....ytd

2. Yapılan şeye artık eziyet demek yeterince açıklayamaz.Sistematik olarak ortaklarını kıyıma uğratmaktır bu.Hem de yıllardır.Soykırım.

3.  Alıntı Originally Posted by kıti Yazıyı Oku
    Yapılan şeye artık eziyet demek yeterince açıklayamaz.Sistematik olarak ortaklarını kıyıma uğratmaktır bu.Hem de yıllardır.Soykırım.
    Arkadaki sahipleri yahudi olunca soykırım konusunda profesyonel olmaları normal değil mi? Adamlar kendilerinden olmayana insan bile demezken buradakilere sefkatmi gösterirler?

Saygılarımla
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

4.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Arkadaki sahipleri yahudi olunca soykırım konusunda profesyonel olmaları normal değil mi? Adamlar kendilerinden olmayana insan bile demezken buradakilere sefkatmi gösterirler?

Saygılarımla
    Reis kutman milliyetcidir. Ama parayı çok seviyor. Dunyaligini tamamlayamamis daha. Bitirsin goturecektir.

5. Bugün gedik yatırımdan 25 milyon lot özel emirle 12.90 satıldı.ayrica yat finans dan deniz yatirima 10 milyon virman oldu.ozel emirle alan kim satan kim neden bugün böyle bir işlem oldu bilanço sonrası ? Besiktask yorumun nedir ?

6.  Alıntı Originally Posted by zigana Yazıyı Oku
    Reis kutman milliyetcidir. Ama parayı çok seviyor. Dunyaligini tamamlayamamis daha. Bitirsin goturecektir.
    Milliyetçimi sayın zigana güldürmeyin insanı adam yeminini yahudilere hizmet için adamış… sayın beşiktaş doğru söylüyor hizmet ettiği masonik oluşum zaten bizleri insan olarak bile görmüyorken bizler para kazanıcaz sanıyoruz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by zigana Yazıyı Oku
    Bilanco iyimi ... iyi olsa zaten piyas air götürür..

Ha bilanco kotu de olsa kutman isterse götürür diyorsan

20 sene de ne .. yemiş de şimdi yiyecek

Bu hisse bana gore ederinde.. bu bilanco ile.. kendimiz kandırmayalım..

Sent from my SM-G990E using Tapatalk

8. Sunumda temettü vericem demiş....Herhalde geçen sene verdiği 2 kuruşu 3 kuruş olarak verir.....Hissede baskıyı ben yapmıyorum demiş sanırım uzaylılar yapıyor.....3 dolar dediydim pandemi yüzünden 2 sene geciktik 2026 olması gereken değere gelir demiş yeni havuç buyrun 2 sene daha......Bedelsiz demiş onu demiş bunu demiş miş miş miş.....Aklıma bi şarkı geldi parole parolemiydi palavra palavramıydı hatırlayamadım.....ytd

Sayfa 154/165 İlkİlk ... 54104144152153154155156164 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •