Sayfa 498/758 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598 ... SonSon
Arama sonucu : 6057 madde; 3,977 - 3,984 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. https://twitter.com/eozpeynirci/stat...acFCyGd9A&s=08

Liste halka açık şirketler arasındadır ona göre

2.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Yaw ben halen analiz bekliyorum burada, hadi boş adam ota b.ka vır vır vır salça olduğun gibi gel şuraya bi ina falan bi analiz patlat da okuyalım. Prospekt çarpanları koy ortaya hayde bekliyeahhhh

Yok öyle goy goy dan dert yanıp analiz isteyeahhh diyip çekip gitmek. Madem buraların kaliteli olmasını arzu ediyorsunuz önce kaliteyi kendinize getirip ortaya koyacaksınız.

Bana bakmayın ben en başından beri ilk mektep mezunu cahal olduğumu söyleyip duruyorum. Sizin gibi 3 master 5 doktora 7 tez yaptım diye ortalıkta yazıp çizmiyorum.

Haydeeeee ulen doktoralılar neredesiniz çıkın analizlerinizi patlatın, nedir bu sessizliğiniz yoksa palavralarınız hepten ortaya çıkacak diye mi çekiniyonuz

Çekinmeyin lan herkes kimin ne bok olduğunu biliyor burada biz bizeyiz

Hayde bi ina patlatın da önümüzde ki 5 yıl kaç okka karpuz alabilecessss bi görek
    Herkese benden çay sana yok.
    Bak gecenin bu saatinde uyumadım yoldayım.Bu hafta cok yoğunum.
    Millete salça olma.Milletin canını sıkma…

3. Yok ben daha çok yalancı ve kendini olmadığı biri gibi gösteren ruh hastalarının, mal alınca gazlayan satınca kötüleyen şark çakallarının canını sıkmakla ilgiliyim boş adam.

Hayde kes trashı da şurada biz cahallara yaptığın 7 doktora 65 yüksek lisansın zekatını verip analizler patlat.
    Az insan çok huzur

4.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Yok ben daha çok yalancı ve kendini olmadığı biri gibi gösteren ruh hastalarının, mal alınca gazlayan satınca kötüleyen şark çakallarının canını sıkmakla ilgiliyim boş adam.

Hayde kes trashı da şurada biz cahallara yaptığın 7 doktora 65 yüksek lisansın zekatını verip analizler patlat.
    Hakkaten psikolojin bozuk senin.
    Mal satmadım.
    Fiyatlar düştügünde de son etapta eklemedim cünkü lotum çok.
    Öylece duruyor.
    Millete salça olma diyorum dönüp dolaşıp sataşıyorsun.
    Beni kıskanmayı da bırak.Yapcak bir şey yok.Halim vaktim yerimde benim.Memleketr faydalı işlerin peşinde koş.
    Kimse seni dikkate almadıgı için analiz analiz diye millete sataşıyorsun.Yok sana analiz manaliz otur öğren;)

5. Geçen Ali ile konuşuyoruz yalıda, dedim bu başkanlık seni yordu, bırak bunu ve kendini işine ver.
    Gözlerime baktı ve bir pop kek uzattı. Dedi ki

Bu alemde Forttur tek
    Severim çayın yanında pop kek
    Fenere lazım iyi bir sol bek
    Temettu için alın size açık çek
    Biriktir paran bitinceye dek
    Bu aralar keyifler yerinde pek
    Severim sütü sek
    Dübeş attık geldi yek.

Sonra da şuh bir kahkaha patlatıp karpuz kabuğu denize dusunce beni bul. dedi.

Dedim analiz? Dedi liz taylor.
    Dedim ina? Dedi onlara inanma
    Dedim rsi? Dedi turbo gsi.

6. Gısganma Osman boş adamı, fesatlanma.

İstersen sende bir gece de Ali ile akşam yemeği yiyebilir, 7 doktora 65 yüksek lisans yapabilir gecenin sonunda da Rahmi ile zenginliğini yarıştırabilirsin.

İhtiyacın olan tek şey 35 liraya ikinci el basit bir klavye. Sende ki klavye ve kelime dağarcığın çok teferruatlı. Bu böyle olmaz, seni kimse dikkate almaz. Çok dolusun, boşalman lazım

Dur hemen fesatlanma boşalman dediysek zihnini kast ettik, boş teneke ol ki ota boka cevap verebilesin
    Az insan çok huzur

Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Geçen Ali ile konuşuyoruz yalıda, dedim bu başkanlık seni yordu, bırak bunu ve kendini işine ver.
    Gözlerime baktı ve bir pop kek uzattı. Dedi ki

Bu alemde Forttur tek
    Severim çayın yanında pop kek
    Fenere lazım iyi bir sol bek
    Temettu için alın size açık çek
    Biriktir paran bitinceye dek
    Bu aralar keyifler yerinde pek
    Severim sütü sek
    Dübeş attık geldi yek.

Sonra da şuh bir kahkaha patlatıp karpuz kabuğu denize dusunce beni bul. dedi.

Dedim analiz? Dedi liz taylor.
    Dedim ina? Dedi onlara inanma
    Dedim rsi? Dedi turbo gsi.

Yapıyorsun bu sporu Osman Başkan.
    Burada yapılan paylaşım yazılan bilgi yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by makulyatirimci Yazıyı Oku
    temettü diyince benim aklıma ilk alkim ve aksa geliyor. hem ufak hem dürüst şirketler. 2.5 milyar dolara ttrak alıp ne potansiyel bekleyebilirsiniz ki. ileride makul fiyatlara düşerse belki.
    Duplicate hesaplardan ters indikatör ve makul analizlerr muthiş. Munger style. bunu yazdigindan beri 6 aylik yuzde 1.5 eurobond kupon odemesine 135 gun kaldi diye gun sayarken sadece 1 ayda traktor usd bazli yuzde 10 yapmis...muhahaha😄😄😄
    Son düzenleme : koyay; 05-02-2024 saat: 19:58.
    Yazdıklarımın hiçbiri al-sat-tut önerisi değildir.

Sayfa 498/758 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •