Sayfa 627/677 İlkİlk ... 127527577617625626627628629637 ... SonSon
Arama sonucu : 5415 madde; 5,009 - 5,016 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by gürselbb Yazıyı Oku
    Hooop çevir kazı yanmasın,kelebek birden terse dönüverdi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Cahillik mutluluktur!

2. USD-TL bazlı tepeden ekleme yapmaktansa nispeten geri kalmış, Stellantis birleşme hikayesi vs. beklentisi ile bu sefer toaso aldım temettüyle, inşallah hata etmemişimdir.
    Yazdıklarımın hiçbiri al-sat-tut önerisi değildir.

3. zorunda değilim ama töhmet altında kalmam..bugün 1498 lot u 1.136 dan sattım..resmi üste..Allah herkesin gönlüne göre versin..anlayan anladı..grafiğimin arkasındayım..ona göre pozisyon aldım..teknik den anlayan periyodu görür..ben yaptım..herkes haddini bilsin...kul hakkı var..

4.  Alıntı Originally Posted by gürselbb Yazıyı Oku

RSI ,70 üstü negatif uyumsuzluk verdi..Mart sonu....
    Mayıs sonunda başlayan uzun vade yükselişin oluşturduğu flama hedefide gerçekleşti..
    %17-%22 arası düzeltme bekliyorum..
    tabii normal şartlar altında..
    lot arttırımı için fırsat...
    yine yatırım tavsiyesi değil..
    iyi bayramlar herkese..
    Kelebek terse döndü ama sen ondan daha hızlı terse dönmüşsün.

Cahillik mutluluktur!

5.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku

kelebek nasıl ters döndü???bu bullish kelebek...önceden bearish kelebek çizdik de sonra mı döndü?
    ilk ini göster o zaman?
    sen salakmısın gerçekten??bunun tarihi belli..o zaman bundan önceki bir tarihle bunun düz olanını göstermen lazım...
    bu arada buna da gidiyor demişiz..gitmiş görüldüğü gibi..
    teknik bilgin olmadığı için formasyon evrilmelerini bilmezsin..nerden geniş periyodu göreceksin..iftiracı,cahil,ahlaksız adam..

6. Bay Gürsel anlayan anladı,her yazdığının tersi olduğuda hisse hareketlerinden zaten vesikalı ispatlı ortada.Sana benden tavsiye; Ford gibi temeli ile fiyatı doğru orantılı hareket eden bir blue chipte tekniği matah bir şey sanıp sadece teknikle amel edenin amel defterini kapatırlar bu hissede.Çok agresifleştin,ağzını bozdun.Tüm sözlerini iade ediyorum ve az önce eleştirdiğim konuma düşmemek için arkadaşlardan helallik isteyip konuyu buzluğa kaldırıyorum.

Cahillik mutluluktur!

7.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku

bunun biri crab biri bat..nasıl ters çevrilir..formasyon değişir.5 tane mum gelsin yanına o da shark a gider..kelebeği çevirmek bu mu?
    böyle mi teknik bilgin var..aç bir tane grafik 50 tane harmonik formasyonu 6 ay da görürsün..
    flama mı bu 4 ay gitsin? 3 mumla ya biter ya evrilir..
    git kardeşim....git....

8.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Bay Gürsel anlayan anladı,her yazdığının tersi olduğuda hisse hareketlerinden zaten vesikalı ispatlı ortada.Sana benden tavsiye; Ford gibi temeli ile fiyatı doğru orantılı hareket eden bir blue chipte tekniği matah bir şey sanıp sadece teknikle amel edenin amel defterini kapatırlar bu hissede.Çok agresifleştin,ağzını bozdun.Tüm sözlerini iade ediyorum ve az önce eleştirdiğim konuma düşmemek için arkadaşlardan helallik isteyip konuyu buzluğa kaldırıyorum.

dediğin doğru..cahillik mutluluk..

Sayfa 627/677 İlkİlk ... 127527577617625626627628629637 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •