Sayfa 470/721 İlkİlk ... 370420460468469470471472480520570 ... SonSon
Arama sonucu : 5762 madde; 3,753 - 3,760 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. fazla yazmam ama okurum formu...böyle değildi..teknik ve temel analiz paylaşma ve muhakeme etme tarafındayım..tradingview den grafikler paylaşacağım ama yüklemiyor..önceden yükleyebiliyordum..teknoloji mi değişti?yardımcı olabilecek varsa sevinirim...

Uzunvade87 az çok takip ederim
    Çıktığında çıktığını yazmıştır
    Sağlam fordcudur
    Şirkete güveniyorum, işler iyi gidiyor
    Bu piyasada bile kâr yazıyorlar, zaten benim şirket seçiminde ilk kriterim bu.
    Zorlu piyasada, krizde kâr eden şirket normal piyasada da boş durmaz.
    İşlerin düzeleceğine oynuyorum.
    Herkese bol kazanç dilerim.

Süngerbobun kankisi petrik de iyidir
    Yazdıklarını her zaman anlayamasam da sonuçta ortaktır kendisine selam olsun.

Duduyu da severim, her ne kadar vw araç kullansa da kendisi sağlam ortaktır.

3.  Alıntı Originally Posted by reyz Yazıyı Oku
    Duduyu da severim, her ne kadar vw araç kullansa da
    İşte bir ortak noktamız daha çıktı.

Yoksa ben dudu mu oldum gerçekten ya?

Ahtapod virin bağa

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,930
    Rental giant Hertz dumps EVs, including Teslas, for gas cars

(Reuters) -Rental firm Hertz Global Holdings is selling about 20,000 electric vehicles, including Teslas, from its U.S. fleet about two years after a deal with the automaker to offer its vehicles for rent, in another sign that EV demand has cooled.

https://finance.yahoo.com/news/hertz...123933213.html
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

5. Rentacar firmaları toplanmış frotoyu 20 dolara düşürmek için bedava EV dağıtıyorlarmış. Bir deee ric dedenin fortlarini almak için barbuna zam yaptırıyorlar. Dikkatli olun.
    her yerden demettü kazandırır mı?
    29.01.2024:brisa 900m$ , ttrak 2500m$ ,ons 2050usd ^^ ilk checkup: 29.07.2026

#FROTO’da grev kararı:
    “Türk Metal Sendikası tarafından tüm işyerlerimiz için uygulama tarihi sonradan belirlenmek üzere Grev Kararı alındığı Şirketimize bildirilmiştir.”

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Burada yapılan paylaşım yazılan bilgi yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by Bay_Ballı Yazıyı Oku
    #FROTO’da grev kararı:
    “Türk Metal Sendikası tarafından tüm işyerlerimiz için uygulama tarihi sonradan belirlenmek üzere Grev Kararı alındığı Şirketimize bildirilmiştir.”

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bir bu eksikti, tam süper oldu, üstüne Yemen'e yapılan müdahale derken, bugün sıkıntılı geçecek gibi.

Sayfa 470/721 İlkİlk ... 370420460468469470471472480520570 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •