Sayfa 682/757 İlkİlk ... 182582632672680681682683684692732 ... SonSon
Arama sonucu : 6052 madde; 5,449 - 5,456 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Senede 4 euro makul ve güzel
    Dudu bey mantıklı tahmin yaptı bence

2. 40-50 euro temettüler havada uçup herkes gaza gelmişken tahtacı Mahmut hoca seslenir;

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,188
    Ben 2 yil once 2024 icin 2 evro toplam temettu tahmininde bulununca da gulenler olmustu.

2 yil sonrasindan baslayarak 5 yilda toplam 20 evro diyorum.

Gulen gulsun.

Son gulen iyi guler
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

4. Bu sene bile 3 euro temettü verecek durumda.Yatırımlar var diye vermez o ayrı
    2026-2030 arasında yılda ortalama 4,hatta 5 euro verebilir

5. FROTO - Ford Otosan

İyide dudu bey 5 yılda şu kadar isterim demek için 5 yıl öngörülür olmalı değilmi?Ülkede 1 yıl sonrasını bile görmek na mümkün,Ford dahi bu yüzden ilk taksidi kısıp etrafa bakıp ülkede işler biraz normal giderse ikincide telafi etmeye çalışırken siz 5 yılda şu kadar olmazsa kabul etmem diyonuz.Yanlış anlama olmasın dediğiniz şeyi hepimiz isteriz ama Türkiye gibi bi yerde yaşadığımızıda unutmamak lazım kanaatimce.Herşey bi yana ülkede her şeyin akıbeti bi kişinin iki dudağının arasındayken böyle uzun vadeli atışlarda biraz ihtiyat biraz temkin birazda itidal iyidir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Cahillik mutluluktur!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,188
     Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    İyide dudu bey 5 yılda şu kadar isterim demek için 5 yıl öngörülür olmalı değilmi?Ülkede 1 yıl sonrasını bile görmek na mümkün,Ford dahi bu yüzden ilk taksidi kısıp etrafa bakıp ülkede işler biraz normal giderse ikincide telafi etmeye çalışırken siz 5 yılda şu kadar olmazsa kabul etmem diyonuz.Yanlış anlama olmasın dediğiniz şeyi hepimiz isteriz ama Türkiye gibi bi yerde yaşadığımızıda unutmamak lazım kanaatimce.Herşey bi yana ülkede her şeyin akıbeti bi kişinin iki dudağının arasındayken böyle uzun vadeli atışlarda biraz ihtiyat biraz temkin birazda itidal iyidir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ben anlamam temettumu isterim.

Masraflarim agir.
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

7. https://youtube.com/shorts/T2exlz1sr...JxEJ04TfR4nXwj

Çok para harcamayalım tasarruflu olalım😀

8.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Ben 2 yil once 2024 icin 2 evro toplam temettu tahmininde bulununca da gulenler olmustu.

2 yil sonrasindan baslayarak 5 yilda toplam 20 evro diyorum.

Gulen gulsun.

Son gulen iyi guler
    Yok azizim sizin söylediğiniz temettü makul. Ben 10 euro beklentisine takıldım. Yoksa yatırımlar bittikten sonra 4 euro hatta +1 euro bile ilave edebiliriz.

Sayfa 682/757 İlkİlk ... 182582632672680681682683684692732 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •