Sayfa 645/690 İlkİlk ... 145545595635643644645646647655 ... SonSon
Arama sonucu : 5520 madde; 5,153 - 5,160 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Boşver.pintilik yapıyorlar arkadaşlar.İşe para yatırırken kaliteyi tercih edin diye söylüyoruz dinlemiyorlar;)
    Çin ürünlerinin kaliteli olmadığı ama pazarların kolaya kaçarak kalitesizliği satın aldıkları bir gerçek.
    Ancak fordotosan ın 2012 yıllarıydı sanırım yılını yanlış hatırlamıyorsam lisans verdi çindeki jvc şieketine kamyon ile ilgili o noldu acaba şimdi aklıma geldi.
    Güney Kore şirketleri de iyi.Otokar a Koreli bir ortak Otokar ın işini çok kolaylaştırır.
    Ya da ingiliz bir ortak.
    Bizim şirketlere Türk firmalara mutlaka alanında en iyi yabancı şirket lazım.Dünya pazarında yer etmek için aslında tam bir fırsat zamanı pandemi sonrası.
    Ytd
    Şirketlerini halka açmayı düşünür müsün çok merak ediyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by enkahramanrıdvan Yazıyı Oku
    Şirketlerini halka açmayı düşünür müsün çok merak ediyorum.
    Fazla merak iyi değildir.
    Şirkete odaklan.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,061
    http://share.matriksdata.com/shareMa...04231804338078

4 aydir higher highs, higher lows ile rally yasiyoruz.

Nisan ayinda da yeni bir ATH geldi usd bazinda..

Ayrica bir T harfi daha koyduk grafige (T=temettu)
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

4. İşte uzun vade, işte beton, işte sağlamlık, işte maliyet.

5.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    http://share.matriksdata.com/shareMa...04231804338078

4 aydir higher highs, higher lows ile rally yasiyoruz.

Nisan ayinda da yeni bir ATH geldi usd bazinda..

Ayrica bir T harfi daha koyduk grafige (T=temettu)
    Benim teknik olayına bakışım 15 yılını sadece teknik analiz ile geçirmiş,ew,fib.time,swing,patternler dahil pek çok farklı disiplinlere çokça beyin yakmış biri olarak artık sadece trende ve hangi aşamada olunduğunu teşhis etmek ile sınırlı.Uzun ve yorucu mesailerin sonunda evet geldiğim nokta tam bu.Teknik işinde detaya girmek yatırım alanından insanın kendisine farkında olmadan yaptığı en büyük kötülüktür diyebiliyorum.Benim tecrübelerim böyle,zihinsel devrimimi yaşayıp temeli baz aldığım günden beri para kazanıyorum.Gerisinin benim için çokta önemi yok.Kazanıyorsan haklısındır.Lafı fazla uzatmadan Fordda ne durumdayız paylaşmak istedim,karikatür bize çok önemli tarihi günlerin arefesinde olduğumuzu söylüyor.3 kez test edip geçemediğimiz direnci içinde bulunduğumuz gün-haftalarda 4. defa ve artık kırmak için sağlam yıpratmaya başladığımız bir yapının içindeyiz.Önemli bir hareket ve kırılım yaklaşıyor.Temel durumda bunu zaten fazlasıyla destekliyor.Tüm koşullar uzun zaman sonra tekrar elverişli hal aldı.Başlayacak olası hareket son bir kaç sene içinde oluşan hareketleri dahi gölgede bırakacak cinsten keza önünün ardına kadar açık olduğu yeni bir kanal trendine giriyor olacak.Bu arada ford gibi satış ve gelirlerinin önemli bir büyüklüğü euro cinsinden olan bir şirkette trend takibinide euro bazlı yapıyorum.Aksinin yanıltıcı olduğunu şiddetle salık veririm.TL bazlı bakanların hiç birisi bugün artık ford hissedarı değil,kalanlarda tekmeyi yiyecekleri günü bekliyor.Çok uzatmadan takip ettiğim trend ve kanalını paylaşayım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Cahillik mutluluktur!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,115
     Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku

İşte uzun vade, işte beton, işte sağlamlık, işte maliyet.
    bir de konya çimento görsek
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,061
    http://share.matriksdata.com/shareMa...04231907024640

Bu da euro aylik...

Afiyet olsun herkese
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

8. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışı ve Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun!

Sayfa 645/690 İlkİlk ... 145545595635643644645646647655 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •