Sayfa 647/691 İlkİlk ... 147547597637645646647648649657 ... SonSon
Arama sonucu : 5528 madde; 5,169 - 5,176 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Gonlumden gecen 28-30 TL brut..

Tum yil icin ortalama 2 evro bu sene...
    Benzer düşünüyoruz. Ama ben froto ile ilk ilgilenmeye başladığımda 2022 sonbaharı gibi idi bir arkadaş da taşıyor muş hiç birşey getirmedi lanet olsun modunda idi. Yani getirmiş ama diğer hisseler kadar değil o zamanlar sasa hekts falan süper getiriler yazıyordu. Satacam falan diyordu. Şimdi yine internette gördüğüm koç hisselerini bir cilalama parlatma övme başlamış. Borsa bi yana koç bir yana deniyor. Hayırlısı diyorum. Biraz daha unutulmul olsa idik sanki daha iyi olacak idi.

2.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Benzer düşünüyoruz. Ama ben froto ile ilk ilgilenmeye başladığımda 2022 sonbaharı gibi idi bir arkadaş da taşıyor muş hiç birşey getirmedi lanet olsun modunda idi. Yani getirmiş ama diğer hisseler kadar değil o zamanlar sasa hekts falan süper getiriler yazıyordu. Satacam falan diyordu. Şimdi yine internette gördüğüm koç hisselerini bir cilalama parlatma övme başlamış. Borsa bi yana koç bir yana deniyor. Hayırlısı diyorum. Biraz daha unutulmul olsa idik sanki daha iyi olacak idi.
    Lot sayısı az.
    Millet ne kadar parlatsa da ford a abanarak alım yapamaz.
    Ytd

3. 0,236 ya an itibari ile dokundu..beklentim yukarıda..o noktadan sonra sağlam düzeltmeyi tamamlayıp temmuz ayı ile beklediğimiz yabancı girişiyle agresif yükselir..ben bekliyorum..
    son 2 senede yatırımcının da artmasıyla ; ky evrildi....teknik analize hakim...haliyle tahtacı da evrildi..formasyonlar harmonik bazlı swing oldu..temel analizde evrildi..sadece f/k lar la bu iş olmuyor...dün 8,5 du..bugün 7 küsurları... 6.5 oldu diyelim..
    8 f/k dan fort bulmuşum harçlığı mı da verdim...ne oldu...biraz daha bekle
    şimdi çıkıp 2 çizgiyle güzelleme yapıyorlar..birde gelmiş olduğu son nokta buymuş..tam kaytan bıyıklı zihniyeti..önceden gard alıyor
    1 ay dır diyoruz..
    yine diyorum
    o noktalara gelecek.....
    rsı ,takip edilmeli..uyumsuzluk ne kadar doğru olduğunu gösterdi...
    1000-950 arası toplayın ne kadar toplayabiliyorsanız...
    yine de bildiğinizle amel edin..

4.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Lot sayısı az.
    Millet ne kadar parlatsa da ford a abanarak alım yapamaz.
    Ytd
    Öyle işte de dilde dolanan hisseler bende gerilim yapıyor. Böyle sosyal medya da twitter da falan koç koç koç . Biraz unutulmuş olsa idik keşke. Herkes birşeye iyi diyorsa yüzde 90 ters hareketler oluyor. 2 sene önceki eregl mesela. 2 senedir milleti perişan etti eregl. Düşman başına valla.

5.  Alıntı Originally Posted by gürselbb Yazıyı Oku

0,236 ya an itibari ile dokundu..beklentim yukarıda..o noktadan sonra sağlam düzeltmeyi tamamlayıp temmuz ayı ile beklediğimiz yabancı girişiyle agresif yükselir..ben bekliyorum..
    son 2 senede yatırımcının da artmasıyla ; ky evrildi....teknik analize hakim...haliyle tahtacı da evrildi..formasyonlar harmonik bazlı swing oldu..temel analizde evrildi..sadece f/k lar la bu iş olmuyor...dün 8,5 du..bugün 7 küsurları... 6.5 oldu diyelim..
    8 f/k dan fort bulmuşum harçlığı mı da verdim...ne oldu...biraz daha bekle
    şimdi çıkıp 2 çizgiyle güzelleme yapıyorlar..birde gelmiş olduğu son nokta buymuş..tam kaytan bıyıklı zihniyeti..önceden gard alıyor
    1 ay dır diyoruz..
    yine diyorum
    o noktalara gelecek.....
    rsı ,takip edilmeli..uyumsuzluk ne kadar doğru olduğunu gösterdi...
    1000-950 arası toplayın ne kadar toplayabiliyorsanız...
    yine de bildiğinizle amel edin..
    ha vebal almayayım..ben fibo nun 0,382-0,50 aralığını bekleyeceğim..şahsi görüşüm..isteyenler 0,382 de alım yapabilir..her dilim aslında foto için uygun alım..biz sineğin yağını çıkarıyoruz..

6. Ben Doas temettüleriyle Froto aldım bugün
    Emadan mamadan anlamıyorum
    Beklemek stres yapıyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,064
     Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Çok para istiyorsun.
    Bu attıgın grafik gibi tofas ın da grafiğini atsana millet faydalansın.
    Orda da rekabet onayı bekleniyor.
    Gecmişten bu yana.
    Gerçi şirket bilgilerinden hesaplayabilirler ama kolaylık olsun.
    Ytd
    http://share.matriksdata.com/shareMa...04241427245813

Voila Bosadam...

Sanki FROTO daha diri duruyor...

TOASO gevsek
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

8. Fk yı da 8 bulmuşken yapıştırdım temettülerle
    Düşerse de canı sağ olsun
    Yeter ki kârı iyi gelmeye devam etsin inşallah

Sayfa 647/691 İlkİlk ... 147547597637645646647648649657 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri