Sayfa 41/737 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon
Arama sonucu : 5890 madde; 321 - 328 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by Fabric Yazıyı Oku
    Gelecek vs rağmen
    9 fk ile kağıt mı kaldı
    Bende aldım yine
    Her şeyden önce
    Türkiye borsasına göre bu kağıt ucuz
    Satan hala bofa mı?

2. Noldu yaa bizim boncukcu kaybolmuş. Muhtemelen sokaktaki arabaların sileceklerini kaldırıyordur. Herzaman heryerde kendine göre bi boş iş bulur. Boncukcuuuu senin fordun tekerleri patlamış. Ge birisaya bi uğrada tekerleri değiştirelim.. Ahhahaa korkma sana patlak lastik vermeyiz . Seni saman kafa seniii!!!

3.  Alıntı Originally Posted by Cengo Yazıyı Oku
    Noldu yaa bizim boncukcu kaybolmuş. Muhtemelen sokaktaki arabaların sileceklerini kaldırıyordur. Herzaman heryerde kendine göre bi boş iş bulur. Boncukcuuuu senin fordun tekerleri patlamış. Ge birisaya bi uğrada tekerleri değiştirelim.. Ahhahaa korkma sana patlak lastik vermeyiz . Seni saman kafa seniii!!!
     Alıntı Originally Posted by Cengo Yazıyı Oku
    Hsbc halt etmiş. Ilkceyrek 8 milyar altı gelsin ceketimi alır giderim.

Huyum kurusun zorla kaşınan olunca tutamıyorum kendimi
    Az insan çok huzur

4.  Alıntı Originally Posted by Fabric Yazıyı Oku
    Satan hala bofa mı?
    Evet Bofa..

5. 3 gün önce 563 leri yakmış idi bugün 555. 8 tl yüzde 2 bile değil düşmüş.Tepeden yüzde 30 40 50 düşen kağıtlar var.Hala 5700 zirvesinin üzerindeyiz.Temettü müzü aldık.2 3 ve 4. çeyrekler çok daha iyi olacak.Bilanço beğenmilmemiş falan geçin bi kalemde.Hisse başı 70-75 tl karla seneyi kapasak 10 f/k dan en kötü 750 eder.Benim beklentim 1000 lere yaslanmamız.

6.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Huyum kurusun zorla kaşınan olunca tutamıyorum kendimi
    Herkurum 5 milyar civarı beklenti açıklayınca zaten ceketimi alıp gittim dostum. Full gırtlak brisa yaptık portföyü.. 480, 500 arası tekrar gelcem ama.. Fordu seviyorum huyum kurusun.. Burdaki bikaç yatırımcı hariç ama.. onları bi türlü sevemedim huyum kurusun.. Nerde o boncukcu yıllar ewel bundan bi halt olmaz bu devenin bacakları kısa yürümez dediği 5 bin tane POLTEK i 21 liradan sattırdı bana.. Boncukcuuuu... 10 sene önce daha bi olgun olduğunu düşünürdüm hep.. Önceden böyle değildin sen boncukcu .. buhur zamanında tınaz zamanında daha bi oturaklı gibiydin.. yoksa hep rolmü kesiyordun bize.. Poltekte yaptıklarını o samanlık dediğin yerdede aynen devam ediyorsun ama artık senin oyununa gelmem be boncukcu.. Palazlandık, tecrübelendik. O samanlıktan sana ekmek çıkmaz boncukcu. Ve bigün sende doğru yolu bulacak o samanlıktan içeri gi-re-cek-sin... VESSELAM!!!

7. s.a arkadaslar düşüş secıme kadar surecek gıbı 550 lerden ford almak guzel ama atacak kursun kalmadı sızce 600 uzerıne ne zaman atar fıkrı olan varmı bu hıssedede zarar edersek ayıp olur

8.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Vergi ödemiş miyiz sn ric?
    Yoldayım bakamadım daha…
    Size zahmet…
    Syg
    Kusura bakma şimdi fark ettim. Evet 1,8 milyar deprem nedeniyle ek vergi farkı var. Finansman giderinin 1 milyar olmasının sebebi de bu. Bunları hep yazmıştım süpriz olmamalı sizlere.

Has fordcu olarak ekle ve bekle taktiğine kesintisiz 26 yıldır devam ediyorum. Önümüzdeki aylarda olası baskı sürecinde kısmet olursa eklenmelerime devam edeceğim. Ben borsacı değilim, adım Hıdır elimden gelen budir.

Neyse bu sefer gerçekten son..40-50-70-170 ay boyunca yazmayacağım burada ki misyonum bitti..

Allahaısmarladık.
    Az insan çok huzur

Sayfa 41/737 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •