Sayfa 719/719 İlkİlk ... 219619669709717718719
Arama sonucu : 5748 madde; 5,745 - 5,748 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. banka endeksi...minare boyu uyumsuzluk var..bak şu an endeks %1,16 artı...ne anlarsınız?

2.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Ford Brezilya ve Arjantinde de transit üretiyor.Bizimde en çok üretip sattığımız model transit.Şimdi bizim araç başı maliyetimiz Brezilya ve Arjantinin üretim maliyetlerini geçerse Ford lojistik maliyetinide hesaplayıp kurtardığını görürse kimse babasının oğlu değil bir miktar oralara kaydırır üretim-sevkiyat işini.Nasılki zamanında Kuzey Amerikaya Brezilya ve Arjantinden bize kaydırıp sevk ettiyse bu seferde tam tersini yapar.Bir malda aslolan marjdır,rekabetçiliği marj belirler.Maliyetlerin artarsa marjdan yersin,marjların rekabetçiliği kaybederse pazar kaybedersin.Bu 2+2=4 kadar net.Kurlar sabit kalır TL maliyetlerde enflasyon sebepli artışını sürdürdükçe biz marjdan yeriz.Bu iş böyle.Sen maliyet+kar dersin Ford merkezde ok senin üretiminin bir kısmını karşı kıtaya kaydırıyorum der gak diyemezsin.Rekabetçi kalmak önemli.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    iki türlü doğru..diğeri de froto nun fason olduğunun kanıtı: gak diyemiyorsan fasonsun

3. Böyle işin içine turrrrrp sıkayım yaa.
    Güvenli liman dedik, Bist'in efendi çocuğu dedik Froto'ya, Ttrak'a geldik, o da araç satışları düştü, kur baskılaması başladı, nereye gitsin bu vatandaş?

3 kuruş paramızı da enflasyonla, kurla murla eritiyorlar. Sebep olanlar can veremesin inşallah.

En büyük pişmanlığım, 100 küsür liralardan aldığım 200 küsür lot Egeen'lerimi tutmaya ve biriktirmeye devam etmemek oldu. Egeen sadece Bist'in değil tüm borsaların da sayılı getiri yapan hisselerindendir.
    Ford Sync Multimedia aracılığıyla araç içinden gönderilmiştir.

4.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Böyle işin içine turrrrrp sıkayım yaa.
    Güvenli liman dedik, Bist'in efendi çocuğu dedik Froto'ya, Ttrak'a geldik, o da araç satışları düştü, kur baskılaması başladı, nereye gitsin bu vatandaş?

3 kuruş paramızı da enflasyonla, kurla murla eritiyorlar. Sebep olanlar can veremesin inşallah.

En büyük pişmanlığım, 100 küsür liralarsan aldığım 200 küsür lot Egeen'lerimi tutmaya ve biriktirmeye devam etmemek oldu. Egeen sadece Bist'in değil tüm borsaların da sayılı getiri yapan hisselerindendir.
    yine güvenli limandasın..koç un üstüne yok...
    konjonktür sebebiyle vaziyet bu...ben froto dan lot arttırmak için kademeli çıktım...sonra yine Ford alacağım...
    sıkıntın yoksa kal froto da ttrak da..seyret alemi...yine değerine gelir..
    yapabiliyorsan arbitraj yap...yapamıyorsan bekle...sıkıntı yok...

Sayfa 719/719 İlkİlk ... 219619669709717718719

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •