Sayfa 662/695 İlkİlk ... 162562612652660661662663664672 ... SonSon
Arama sonucu : 5557 madde; 5,289 - 5,296 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Dudu tnztepecileri de batirdi, yakinda gittigi yerde ot bitmeyen olacak lakabi.

2.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Iste bu yuzden diyoruz ki her ay duzenli alimlarla birirktirin, dusuk ise dusukten yuksek ise de yuksekten alirsiniz..

Tek defalik blok alimlar cok tehlikelidir...

Ben de %60 deger kaybetmis bir borsada 2 sene bekledigimi bilirim.

Yani o tuz oyle kolay kurumadi.
    Sayın DUDU bu trendin sonu büyük olasılıkla 5 sene daha sürse 20-25 yıl sürecek bir ayı piyasası etti mi sana 30 sene buna kimsenin gücü yetmez. Benim sizin bilginize tecrübenize büyük saygım var. Amacım sizi eleştirmekte değil ama lütfen sizde yazdıklarımı kendi iyiliğiniz için anlamaya çalışın.

Ben o ayı piyasasının sonlarını görebilirsem PİST 100 130 uSD lerden itibaren artık yaşımın yettiği yere kadar pozisyon alıp 500-550 USD de satmaları için sanırım torunlara fon bırakırım. Saygılarımla.

Herkese iyi akşamlar dilerim.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,070

Faaliyet raporundan...
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,070
     Alıntı Originally Posted by finans_mt Yazıyı Oku
    Dudu tnztepecileri de batirdi, yakinda gittigi yerde ot bitmeyen olacak lakabi.
    Ne yapayim benim gittigim yerlere kucuk yatirimci hemen hucum ediyor bunu goren tahtaci da asagi basiyor..

Benim ne sucum var bunda??

Bana Tnztepe'de yazma senin yuzunden bir cok kisi oraya usustu onlari indirene kadar bu hisseyi goturmezler dediler, ben de artik orada yazmiyorum.

Yani bir yere kadar yazdiklarinda haklisin..

Dolayli yonden benim de etkim var kagitlarin gitmemesinde

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,070
     Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    O zaman 4 yıl daha erken lot sayımıza ulaşmak için her yerde proto'yu anlatıyoruz her yerde gazlıyoruz böylece tahta yapıcı da basıyor aşağı biz de lotlarımızı rahat rahat topluyoruz beyin bedava
    Bunu diyorum ben de iste..

Nereye gitsem o kagit dusuyor..

Sizler de ucuz ucuz aliyorsunuz...

Komisyon alacagim artik sizlerden ona gore.

6. Abicim piyasa ayıya girerse o zaman tüm şirketler zortingen olur, Fort ne yapsın?

Yav sevabına Mart 2020 de Froto 39 liraya düştüğü zaman fk sı kaçmış, görebilen var mı çok merak ediyorum.
    Ford Sync Multimedia aracılığıyla araç içinden gönderilmiştir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,070
     Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Abicim piyasa ayıya girerse o zaman tüm şirketler zortingen olur, Fort ne yapsın?

Yav sevabına Mart 2020 de Froto 39 liraya düştüğü zaman fk sı kaçmış, görebilen var mı çok merak ediyorum.
    8.30 imis ama 7.90 da gorulmus.

Bugunku f/k 7.80

http://share.matriksdata.com/shareMa...04251913228153

O zaman tek derdimiz hayatta kalabilmekti asi bulunana kadar, kimse Froto alayim derdinde degildi.

Simdi ne

derdimiz var???

Niye alirken bu kadar tereddut ediyoruz?

Saniyorum ya daha da duserse diye...

Baska aciklamasi yok bunun..

Insan psikolojisi iste.

8. Burada neyin tartışması yapılıyor ben cidden anlamıyorum.Fordun bileşik temettü gücü ile emekli veya finansal özgür olmak istiyormusunuz istemiyormusunuz arkadaşlar ben anlamıyorum.Yok yaşımız zaten 40 üstü 50 ye yakın falan diyorsanız zaten sizin için olay çok daha zor.Yaşı 20-30 olanlar için büyük nimet,O halde ne bu sitem?Sanırım ne senle nede sensiz gibi bir psikoloji yaşıyorsunuz.
    Cahillik mutluluktur!

Sayfa 662/695 İlkİlk ... 162562612652660661662663664672 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •