Sayfa 101/339 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 801 - 808 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1. Europower ın tahtacısı bunda olsa vay vay vay !! Adam neler yapıyor ,, !!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2.  Alıntı Originally Posted by ati22 Yazıyı Oku
    Gesan ucuz arz olduğundan 20 kat artmış.cw nin orta- uzun vade X5 yapsa 100 milyar piyasa değeri olur.
    Dostum o biraz zor işte Gesanla elbette kıyaslanmaz x3 yeter bana smrtg de 60 milyara kadar gıtmışti sanırım ,o pıyasa değerini gormesı zor görse bıle kalması zor orada!!!ama inşallah görür diyelim !!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

3.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Europower ın tahtacısı bunda olsa vay vay vay !! Adam neler yapıyor ,, !!
    europower de çıksın dostum ...komşuda pişer bize de düşer... bir gün sektörü onlar sürükleyecek bir gün de biz...alfas,smrtg,gesan,europower ,cwene ,astor bunlarda haber çok...her hafta bunlardan birine güzel bir kap düşse bize yeterdir... unutmayalım bu kardeşler dayanışma içinde...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. seçim belirsizliği yüzünden endeks çok düştü..endeks bu açığını kapatması lazım...bu süreçte hisseler de çok düştü...onlar da bu düşüşlerini telafi etmeli..tabi bu telafi sürecinde kimi sektör ve hisseler hızlı olacak ,kimisi de yavaş olacak...artık herkesin bahtına ne çıkarsa...

europower şu anda %4 primli..biz de 158,50 fiyatımız ile %1 artıdayız...bir süre sonra ivmelenebiliriz..çünkü önümüzde doğru dürüst direnç yok..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    europower de çıksın dostum ...komşuda pişer bize de düşer... bir gün sektörü onlar sürükleyecek bir gün de biz...alfas,smrtg,gesan,europower ,cwene ,astor bunlarda haber çok...her hafta bunlardan birine güzel bir kap düşse bize yeterdir... unutmayalım bu kardeşler dayanışma içinde...
    Öyle keko ama Euro bıraz abartı gibi düzeltmeyı sert yapmasa bari !!speğı gözünü karartmış tavanda yapar bellı olmaz !!

6.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Öyle keko ama Euro bıraz abartı gibi düzeltmeyı sert yapmasa bari !!speğı gözünü karartmış tavanda yapar bellı olmaz !!
    onlar 100 psikolojik seviyeye yaklaşmış iken orayı görelim amacında olabilirler... bizde de 200 rakamları bizi çağırıyor... bakalım oraları görebilecek miyiz ?? sabır sabır sabır..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,381
    agresif bir yorum yapayım gideyim 500 lira olur mu ?
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

8.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    agresif bir yorum yapayım gideyim 500 lira olur mu ?
    daha ben gelmedim olmasın ...şuan eupwo. dizginliyorum...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Sayfa 101/339 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •