Sayfa 102/339 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 809 - 816 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    agresif bir yorum yapayım gideyim 500 lira olur mu ?
    güzel hayal... ama olmayacak bir hayal değil...borsada herşey mümkün...arzdan sonra ne kadar verimli olmaya başladığını ve bilançoları görmek gerek...sektörün en iyi bilançoları son çeyreklerdir...görmek lazım...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    agresif bir yorum yapayım gideyim 500 lira olur mu ?
    piyasa yıl sonuna kadar 20 FK değil de 40 FK ile fiyatlarsa 750 yine olur ytd..

3. europower niyetini bozdu galiba...%7 primli...tahta yapıcısı tavan yaptırırsa şaşırmam...hayırlısı ile biz de şu 160,00 tl yi geçelim...geçtikten sonra bizim de çıkışımız ivmelenir...sabırla bekliyoruz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. Patronu fuar heyecanı sarmış galiba video da çekmiyor veya önemli Bi anlaşmanın görüşmeleri yapılıyor olabilir mi
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

6.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Patronu fuar heyecanı sarmış galiba video da çekmiyor veya önemli Bi anlaşmanın görüşmeleri yapılıyor olabilir mi
    Her şey mümkün dostum...bu ortamda güzel bir kap bizi uçurur...

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Her şey mümkün dostum...bu ortamda güzel bir kap bizi uçurur...
    Ben yine hisseyi ezdirmez diye düşünüyorum ama bu gün mal toplamaya izin vermişte olabilir

8. Yalnız Eupwr hacim olarak hep bizim üstümüzde hatta genelde ikiye katlıyor ona rağbet daha fazla görünüyor

Sayfa 102/339 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •