Sayfa 13/339 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 97 - 104 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
     Alıntı Originally Posted by Yorgun savaşçı Yazıyı Oku
    Sabah tavandan alanların elinde patladı sanırım bundan sonra halka arza katılacaklar iyice düşünmesi gerekecek durum vaziyet öyle görünüyor
    144.40 kademesinden;
    1.14 milyon lot satış tan mal alınmış....27.3 bin lot da, aktiften alan olmuş....

yani en üstten çok alım olmuş....

2. CWENE patronu Tarzan Tarık Sarvan'imiş

2018 de kendisi konkordato ilan edip tüm küçük tedarikçilerini batırıp borçlarını ödemeyip alacaklarını tahsil edince de tamam istemiyorum kaldırın diyen kişi mal sahibini iyi öğrenmeli.

Bu durumda bu haftada yapılacak halka arzlara katılım düşük olacaktır...108 de arz edilen hisseyi 118,2 den veriyorlar,kimbilir belki yarın arz fiyatının da altına gelecek..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
     Alıntı Originally Posted by azaz Yazıyı Oku
    taban olmamış, ama tabana 1 kademe kalmış galba....
    dayanamamışlar....
    taban....

5. Halka arzlarda tavan yapamamalar dahi başlayabilir ki umarım olmaz... Milletin eline zaten kuş kadar hisse geliyordu, aman kuşu da batsın mpdu başlamazsa iyidir. Tabi ki herhangi bir yatırım tavsiyesi değil...

6.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    CWENE patronu Tarzan Tarık Sarvan'imiş

2018 de kendisi konkordato ilan edip tüm küçük tedarikçilerini batırıp borçlarını ödemeyip alacaklarını tahsil edince de tamam istemiyorum kaldırın diyen kişi mal sahibini iyi öğrenmeli.
    Konkardato ilan edınce küçük tedarıkçılere borcunu ödemedın kabul , alacaklarını nasıl tahsil edipte sonra diğer yükümlülüklerden kurtuluyorsun bu kısmını anlamadım , konkordatoyu kaldırınca o borçlardan kurtulabılıyormusun !,,
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

7. Satışlar da 1.14 milyon lotla ziraat 1.sırada ky arzdan aldığı malı sattı bugün !! Malum arzda malın büyük kısmı ky ye verılmıştı .Bu hısselerın dönebılmesı için sektörün de dönmesi gerek !!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 13/339 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •