Sayfa 238/339 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 1,897 - 1,904 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu arada hisseyi alırken nasıl şefaf davrandı isem bu gün de şefaf davranmak istiyorum...hissenin bir türlü gitmemesi beni iyicene panikletti...her ne kadar şirketin döviz açıklarına bir çare üretmiş olması gerektiğini mantığım bana söylüyorsa da hissenin hareketlerinden dolayı ben de elimdeki hisseleri verdim arkadaşlar....ben ikinci çeyreği de görmek istiyorum...

şirketi önümüzdeki günlerde tekrardan arayacağım...eğer bu görüşmelerden ikna olursam tekrardan hisseyi alabilirim...şu anda tamamen hissenin görünüşünden kaynaklı hisseden çıkıyorum...şimdilik nasibimiz bu kadarmış diyorum...normal şartlarda buralardan satmayı düşünmüyordum ki 186 ları gördüğünde de satmamıştım...ama by ların bir bildiği var düşüncesi ile bu gün satış kararı verdim...sektörü çok iyi...cwene de iyi olması gerekiyor..yalnız döviz açığı konusu benim de kafamı kurcaladı...

paylaşımlarıma devam edeyim mi etmeyeyim mi ben de teredütteyim...acaba sadece şirketi aradığımda mı aldığım bilgileri paylaşayım ?? bilemiyorum...ben şimdilik !!! kalan yatırımcı arkadaşlara başarılar diliyorum...
    Hayırlısı olsun..
    Yatırımın en doğrusu gece kafanı yastığa rahat koyduğun yatırımdır...

2.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Hayırlısı olsun..
    Yatırımın en doğrusu gece kafanı yastığa rahat koyduğun yatırımdır...
    aynen öyle dostum...en çok da borsa ralli yaparken cwenenin yerinde sayması zoruma gidiyordu...en son bu gün artık ben de dayanamadım..aklıma acaba birileri şirketin içinden haber mi aldı düşüncesi oluştu..bu kadar büyük bir baskıyı ancak çok güçlü birileri yapabilir diye düşünmeye başladım...bu güçlü kişi veya kişiler de sağlam bir bilgi elde etmeden bunu yapmazlar diye düşündüm...ne kadar doğru düşünüyorum bilmiyorum...ben de duygularımın dediklerine uydum...gerisi de nasiptir diyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Sn. Keko cwene yi sattığınızı yazdınız, mahsuru yoksa kaçtan ne aldığınızı söyleyebilir misiniz?

4.  Alıntı Originally Posted by ereğlili Yazıyı Oku
    Sn. Keko cwene yi sattığınızı yazdınız, mahsuru yoksa kaçtan ne aldığınızı söyleyebilir misiniz?
    seçimden hemen önce cwene 103 leri görecek kadar düşerken ben 109,60 ortalama ile 12,800 adet almıştım...bu gün kabaca 171 ortalama ile verdim...bu gün sattıklarım ile döviz fazlası olan ve ihracatı yüksek bir hisseyi almayı düşünüyorum...hatta bir miktar almaya başladım bile...biliyorum en son alanlar yüksekten almış oluyor ama benim için sorun değil...malum cweneden kazandım..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by Maacit Yazıyı Oku
    BienY mi üstat, son arzlar en kötü 2X hatta astor 7X yaptı bu %0.00 yaptı
    ne yazık ki pek de tatmin edici bir prim yapamadı...aslında döviz sert çıkmasaydı cwene de gerekli fiyatlamayı yapacaktı...sert çıkınca bu sefer de döviz açığı sorun olarak görülmeye başlandı...bir de diğer projelerden yaptığı işlerden kazandığını tahsil sorunu olabilir mi ?? diye bir konu söz konusu olabilir...

bu arada cwene de dövizden kaynaklı darbe yiyince bu sefer de döviz fazlası olan ve cirosunun büyük bir kısmını ihracattan sağlayan kcaer hissesini 17,40-50 aralığından topladım arkadaşlar...benim aracı kurumum deniz yatırımdır....derinlik bakabilenler görebilecektir...pek sabırlı davranamadım...kademelerde ne kadar lot olduğunu görmeden 10,000 lotları döşedim...gerisi de nasiptir diyorum...kcaer hissesini biraz geri kalmış olarak gördüm...beğendiğim bir hisseydi...bu güne nasip oldu...geçmişte sanırım 25,88 leri görmüş...bu günün en yüksek fiyatlarından aldım...bakalım nasipte neler olacak...bunda bilançoyu görmek istiyorum..umutluyum..

6. Tesekkürler keko.goody inceler misin

7.  Alıntı Originally Posted by Yyatırım Yazıyı Oku
    Tesekkürler keko.goody inceler misin
    bunu geçen haftalarda incelemiştim dostum...oda çok iyidir...ihracatçı bir şirkettir...petrol fiyatları düşünce lastik hammadde fiyatları da düştü buda onun karlılığını artırdı...seçimden bir kaç gün önce dostlarıma 17,80 civarlarından aldırdım...şu anda 23 civarlarına ulaşmış...o vakitler cwene yi satayım mı yerine kocaer ,goodyear, derim ,doas, gibi hisseleri mi alayım diye düşünüyordum...cweneye o vakit kıyamadım...çok umutluydum cweneden...ama olmadı...

saydığım alternatif hisseler çok iyi prim yapınca ben de tercihimi artık kcaerden yana kullandım..

8. elimde şu anda vbtyz ....toaso....kcaer hisselerim var...doas almamamın bir nedeni de elimde zaten otomotiv hissesi olarak toasonun olması idi bir de doas son günlerde sert çıkması idi...vbtyz ise döviz fazlası olan bir şirkettir.. geçmişte yaklaşık 8 ay önce fiyatı 57 tl iken almıştım...onda zarardayım...ama buna rağmen çok beğendiğim bir hisseydi...onda beklemeyi tercih ediyorum..ondaki hedefim ilk etapta 100 -120 tl...gelen bilançoya göre süpriz bilançolar ??? ve bedelsiz açıklarsa ??? hedefim daha yüksekler de olabilir...sermayesi ve halka açıklığı düşük buna karşılık karlılığı yüksek olan ve aldığı işlerin büyük çoğunluğu döviz bazlı olan bir şirkettir..onda traderlik sökmez...kazanmak için yatırımcı olmak lazım..

bunları merak eden dostlarım için yazıyorum....bundan sonrası için bu tür yorumlarım olmayacak...bu sayfada sadece cwene konuşulacak...bir kusur işlediysek de af ola...biraz da laf lafı açınca bu tür konulara giriyoruz..

Sayfa 238/339 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •